Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
czwartek, 16 wrzesień 2021

Synergia brokera ubezpieczeniowego i zarządcy nieruchomości?

Synergia brokera ubezpieczeniowego i zarządcy nieruchomości?

Koniec sezonu wakacyjnego w żaden sposób nie spowolnił tempa pracy managerów Polskiej Kancelarii Brokerskiej. Wręcz przeciwnie, wraz z początkiem września nie mogli oni narzekać na brak aktywności!

Tradycyjnie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla zarządców nieruchomości, tam są również nasi specjaliści. Tym razem gościliśmy w Krakowie i Poznaniu na Regionalnych Spotkaniach Zarządców Nieruchomości.

W obu tych miejscach prowadziliśmy nasz autorski panel "Skuteczny zarządca nieruchomości: synergia jakości, zaufania i konkurencyjności. O nowoczesnym zarządzaniu wspólnotami słów kilka."

Moderowaliśmy dyskusję, odpowiadaliśmy na liczne pytania i wskazywaliśmy na konkretne korzyści płynące ze współpracy brokera ubezpieczeniowego z zarządcą nieruchomości.

Polska Kancelaria Brokerska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w skutecznym ubezpieczaniu wspólnot mieszkaniowych.

Jednym z naszych unikatowych w skali rynku programów jest "Bezpieczny remont", który kompleksowo zabezpiecza często ignorowane ryzyka montażowo-budowlane. Sprawdź, na czym polega jego siła --> czytaj więcej.

 

 

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...