Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
środa, 08 czerwiec 2022

Polska Kancelaria Brokerska na XXIV Kongresie Brokerów w Mikołajkach

Polska Kancelaria Brokerska na XXIV Kongresie Brokerów w Mikołajkach

„Całe szczęście w nieszczęściu, czyli co nas trzyma w pionie” - to tytuł wykładu dr hab. Prof. UW Janusz Czapiński, którym otworzył XXIV Kongres Brokerów w Mikołajkach. Bardzo napięty program, mnóstwo pracy, dlatego nie było czasu na pozowanie do zdjęć, ale już samo miejsce dodawało energii.

Tempo tego kongresu było naprawdę szybkie, nie mieliśmy czasu na odpoczynek ani na myślenie o tym, że jesteśmy zmęczeni. Jaki tym razem był ten kongres? Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

Zdecydowanie tak i był to bardzo efektywny czas. 68 spotkań z samymi Dyrektorami Zakładów Ubezpieczeń i wiele godzin rozmów z dostawcami usług. Z perspektywy brokera są to bardzo ważne i potrzebne rozmowy, ponieważ pokazują nam z jakimi problemami spotykają się na co dzień.

Takie rozmowy i dogłębne zrozumienie sytuacji, z którymi się stykają, czynią nas ekspertem w branży ubezpieczeń, aby działać zgodnie z nasza misją, czyli być Zawsze po stronie Klienta.

Jak zawsze w swoich działaniach kierujemy się  Kodeksem Dobrych Praktyk Brokerskich uchwalonym przez Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...