Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
wtorek, 27 wrzesień 2022

Regionalne Spotkania Zarządców 2022

Regionalne Spotkania Zarządców 2022

Jesień rozpoczęliśmy podróżując po Polsce, odwiedziliśmy Wrocław, Łódź, Katowice oraz Kraków, gdzie uczestniczyliśmy aktywnie w Regionalnych Spotkaniach Zarządców Nieruchomości.

Każde miasto przywitało nas inną aurą pogodową, na szczęście frekwencja w czasie konferencji dopisała w każdym wypadku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za budujące dyskusje i zainteresowanie naszą ofertą. Od lat wspieramy aktywnie zarządców nieruchomości w zarządzaniu ryzykiem wspólnot mieszkaniowych. Tym razem zaproponowaliśmy uczestnikom udział w aktywizującej grze „Kraina zdarzeń”, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Rozdaliśmy nagrody w postaci voucherów o wartości 5000 złotych.

Oprócz merytorycznych spotkań i budujących dyskusji nasz ekspert Wojciech Bednarek poprowadził wykład pt.: Jak zwiększyć satysfakcję Wspólnot Mieszkaniowych ze współpracy z Zarządcą Nieruchomości w kontekście procesów ubezpieczeniowo-likwidacyjnych. Prelekcja wzbudziła mnóstwo emocji, co zaowocowało kolejnymi spotkaniami przy naszym stoisku. 

                  

Mamy nadzieję, że kolejne konferencje z zarządcami nieruchomości również przyniosą tyle pozytywnej energii i zainteresowania ochroną ubezpieczeniową. Polska Kancelaria Brokerska działa w oparciu o motto będące filarem naszej firmy: Zawsze po Twojej stronie. Życzymy sobie i naszym Klientom owocnej współpracy.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...