Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
czwartek, 27 kwiecień 2023

Podróż po meandrach naszej historii

Podróż po meandrach naszej historii

Wyruszmy razem w fascynującą podróż od przeszłości, aż do teraźniejszości.

Zapraszamy do wspólnej podróży, która z pewnością będzie niezwykle ciekawa i dynamiczna, bo przez te 20 lat wiele się u nas działo…

Polska Kancelaria Brokerska w ciągu ponad dwudziestu lat aktywnego rozwoju zdobyła zaufanie kilkudziesięciu tysięcy firm, co klasyfikuje nas w gronie najważniejszych polskich brokerów ubezpieczeniowych.

PKB STORY pobierz TUTAJ

Historia PKB, sukces branżowy, rozwój technologiczny, ale przede wszystkim misja: „Zawsze po Twojej stronie” to nasze filary – dzięki nim patrzymy w przyszłość nie tylko odważnie, ale z dużym spokojem. Od lat skupiamy się na wdrażaniu skutecznych rozwiązań technologicznych oraz podejmujemy wszelkie działania w oparciu o szczegółową analitykę.

Kluczem dla Polskiej Kancelarii Brokerskiej jest przede wszystkim świadoma komunikacja z Klientem, budowanie długotrwałych relacji opartych na uczciwości i lojalności. Wierzymy głęboko, że „połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces.” – jak powiedział Henry Ford. Zawsze po Twojej stronie – to słowa, które stanowią sedno naszej działalności i jednocześnie obietnica, którą bez wyjątku dotrzymujemy od ponad 20 lat.

To, co prawdziwie cenne zawsze ma swoją historię

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...