Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 15 lipiec 2019

Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych

Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych

XXII edycja największego spotkania biznesowego branży ubezpieczeniowej - Kongresu Brokerów.

Polska Kancelaria Brokerska po raz kolejny uczestniczyła w tym corocznym wydarzeniu, gromadzącym głównie przedstawicieli branży ubezpieczeniowej.

Spotkanie odbyło się w dniach 29 – 31 maja 2019 r. w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w miejscowości  Mikołajki.  W tym roku hasłem przewodnim spotkania było:  „ Człowiek…. a jednak !”. Przyświecało ono rozważaniom nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością branży ubezpieczeniowej, zarówno w panelach dyskusyjnych,  jak  i  w trakcie mniej oficjalnych spotkań. Głównymi tematami dyskusji tej edycji była etyka brokera oraz wpływ nowych technologii w pracy brokera ubezpieczeniowego. 

Również w tym roku na Kongresie w równym stopniu obecni byli przedstawiciele drugiej strony rynku ubezpieczeniowego – dyrektorzy i prezesi Towarzystw Ubezpieczeniowych, stwarzało to wyśmienitą okazję, by w otoczeniu mazurskiej przyrody porozmawiać o problemach i potrzebach klientów. Oprócz części merytorycznej organizatorzy zadbali również o część rozrywkową. Po solidnej dawce wiedzy uczestnicy mieli okazję zrelaksować się  podczas organizowanych koncertów Sebastiana Riedla & Cree, oraz Patrycji Markowskiej. 

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w tym roku Polska Kancelaria Brokerska  zaznaczyła swoją obecność na Kongresie Brokerów kolejnym sukcesem w postaci awansu w rankingu brokerów publikowanym corocznie w Miesięczniku Ubezpieczeniowym. Mając na uwadze jakość naszych usług i chęć stałego rozwoju ucieszyła nas również informacja o utrzymaniu tytułu  Rekina Miesięcznika Ubezpieczeniowego, przyznawanego najlepszym Brokerom Ubezpieczeniowym, którym chwalimy się od 3 lat. 

 

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...