Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Nasza podróż po Polsce, odbyta w ramach cyklu konferencji dla zarządców nieruchomości 2023, była niczym odkrywcza ekspedycja przez kraj pełen unikalnych miejsc i wyjątkowych ludzi.


czwartek, 29 czerwiec 2023

NAGRODA HOME&MARKET MAJ 2023

POLSKA KANCELARIA BROKERSKA w kategorii BROKERZY UBEZPIECZENIOWI

UZASADNIENIE

Za dogłębną znajomość rynku polskich ubezpieczeń, nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają firmie proponować jej partnerom konkurencyjną, dopasowaną do ich oczekiwań ofertę usług brokerskich. 


piątek, 26 maj 2023

XXV Kongres Brokerów

W dniach 24-26 maj odbyła się już 25 odsłona corocznego festiwalu wiedzy i kontaktów z branży brokerskiej, czyli Kongres Brokerów.

Tym razem tematem przewodnim było hasło „Razem osobno”, niby sprzeczne, a jednak takie prawdziwe… 


Informujemy, że biuro Polskiej Kancelarii Brokerskiej w dniu 2 maja 2023 roku będzie NIECZYNNE. Do pracy wracamy po weekendzie majowym czyli 4 maja 2023 r.


czwartek, 27 kwiecień 2023

Podróż po meandrach naszej historii

Wyruszmy razem w fascynującą podróż od przeszłości, aż do teraźniejszości.

Zapraszamy do wspólnej podróży, która z pewnością będzie niezwykle ciekawa i dynamiczna, bo przez te 20 lat wiele się u nas działo…


Każde podsumowanie minionego roku jest niezwykle ważne. Pozwala bowiem spokojnie zastanowić się nad naszymi sukcesami, jak również rzeczami, które nam nie wyszły, a następnie wyciągnąć wnioski. Bo to właśnie dzięki nim można zacząć nowy rok naprawdę efektywnie.

Rok 2022 był pełen trudnych decyzji i nowych okoliczności, z którymi musieliśmy się zmierzyć takich jak: wybuch wojny, kryzys gospodarczy i ekonomiczny, które wpłynęły na wszystkie sfery naszego życia.


Strona 1 z 9
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...