Artykuły

Zawsze po Twojej stronie

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie większość działalności biznesowej przenosi się do przestrzeni wirtualnej, zagrożenia cybernetyczne stają się coraz większym problemem. Ostatni atak ransomware przeprowadzony przez zorganizowaną grupę hakerów rzuca nowe światło na rosnącą potrzebę ubezpieczeń cybernetycznych. Ten incydent podkreśla, jak kluczowe jest posiadanie skutecznej ochrony i strategii zarządzania ryzykiem w obliczu ewolucji cyberzagrożeń.


poniedziałek, 27 listopad 2023

Webinary PKB

Odkryj profesjonalne webinary ekspertów PKB

Nasze webinary prowadzone są przez doświadczonych brokerów i analityków, którzy są zawsze gotowi udzielić odpowiedzi na Twoje pytania i pomóc rozwikłać najbardziej złożone zagadnienia ubezpieczeniowe. 

 


Zima to czas, kiedy piękno przyrody może nagle zmienić się w pułapkę. Na śliskich, pokrytych śniegiem czy lodem chodnikach, ryzyko upadku i odniesienia obrażeń rośnie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto odpowiada za te nieprzyjemne incydenty? Odpowiedź znajduje się w przepisach prawa, które regulują odpowiedzialność gmin i innych jednostek samorządu terytorialnego.


Rozumienie roli brokerów w kształtowaniu konkurencyjności rynku ubezpieczeniowego wymaga analizy kilku kluczowych aspektów ich działalności...


Wszystkie drogi prowadzą do... straty wartości. Każdy samochód, niezależnie od typu, traci na wartości już w momencie, gdy opuszcza salon - nawet do 70% w ciągu pierwszych 3 lat!

A co, jeśli finansujesz swój pojazd za pomocą kredytu lub leasingu? Zwykle zobowiązujesz się do zapłaty kwoty wyższej niż wartość samego pojazdu.


Odpowiedzialność majątkowa funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa, czyli podstawy prawne, skutki i wartość polisy ubezpieczeniowej.

Zastanówmy się przez chwilę, co oznacza bycie funkcjonariuszem publicznym. To niezwykle ważna rola, związana z odpowiedzialnością, ciężką pracą oraz służbą na rzecz społeczeństwa.


Strona 1 z 11
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...