Serwis Brokerski

Zawsze po Twojej stronie
Polska Kancelaria Brokerska współpracuje z czołowymi graczami rynku ubezpieczeniowego w Polsce, co jako brokerowi ubezpieczeniowemu umożliwia nam lokowanie ryzyk, kwalifikowanych jako nietypowe lub o wysokim znaczeniu strategicznym - poprzez pozyskiwanie warunków pokrycia na zasadach reasekuracji fakultatywnej.

Dokonujemy profesjonalnych ekspertyz brokerskich w celu ulokowania ryzyk, zgodnie z najlepszymi dostępnymi rozwiązaniami na rynku.

Polska Kancelaria Brokerska wykonując czynności brokerskie opracowała autorskie rozwiązania Assistance.

Dostarczamy pakiety Assistance. Świadczymy usługi brokerskie, związane z uzyskaniem dostępu do specjalistycznych pakietów medycznych, serwisów motoryzacyjnych i wielu innych. Jako licencjonowany broker poświadczamy wysoką jakość usługi i 100% zwrotu z odszkodowania w przypadku zaistnienia szkody.

Polska Kancelaria Brokerska jako biuro brokerskie opracowała system BASS.

Wspieramy Twój biznes. Jesteśmy brokerem, który dostarcza nowych wartości. Budujemy lojalność Twoich klientów i zwiększamy sukces sprzedaży.

Polska Kancelaria Brokerska jako broker ubezpieczeniowy posiada niezbędne kompetencje oraz znajomość najnowszych regulacji prawnych, by kompleksowo obsługiwać całą procedurę przetargową dla każdej branży i instytucji sektora publicznego.

Podejmujemy czynności brokerskie dochowując należytej staranności i dostarczając możliwie najoptymalniejszych rozwiązań.

Brokerzy w Polskiej Kancelarii Brokerskiej skutecznie likwidują szkody i dochodzą odszkodowań.

Poprzez czynności brokerskie profesjonalnie obsługujemy likwidację szkód – nasza skuteczność jest tym, co wyróżnia nas na rynku ubezpieczeń. Celem naszych działań w tym zakresie jest terminowa i rzetelna wypłata odszkodowania, które odpowiada wysokości poniesionych szkód.

Jako broker przejmujemy odpowiedzialność za cały proces likwidacji i zapewniamy:

 •  24h Serwis telefoniczny dla Klientów
 •  Wykwalifikowany i mobilny zespół specjalistów ds. likwidacji, który świadczy pomoc także w sytuacjach awaryjnych.
 •  Zapewniamy oględziny w ciągu 24h od momentu wystąpienia szkody.
 •  Opracowujemy i udostępniamy Klientowi wypracowane procedury postepowania w razie wystąpienie szkody.
 •  Doradzamy i pomagamy na każdym etapie likwidacji szkód. - Swoim szybkim działaniem staramy się nie dopuścić do pogłębienia się szkody i doprowadzić do terminowej wypłaty odszkodowania.
 •  Dbamy o właściwe opracowanie dokumentacji brokerskiej i na bieżąco doradzamy w kwestii najkorzystniejszych, dostępnych rozwiązań.
 • Na każdym etapie współpracy, zapewniamy profesjonalne doradztwo brokerskie i jesteśmy zawsze po Twojej stronie.
PKB jako broker ubezpieczeniowy kompleksowo zarządza ryzykiem:
 •  Definiujemy rzeczywiste potrzeby organizacji i zapewniamy właściwą ochronę przed ryzykiem w każdej sferze Państwa działalności.
 •  Aktywnie współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, działającymi na rynku.
 • Umożliwiamy wprowadzenie niestandardowych zakresów ubezpieczenia i rozszerzenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń na Państwa korzyść.
 • Na bieżąco monitorujemy zawarte umowy ubezpieczenia.
 • Negocjujemy najkorzystniejsze warunki ochrony - w relacji: korzystna cena + optymalny zakres.
 • Pomagamy na każdym etapie procesu likwidacji szkód, gwarantujemy wsparcie renomowanych kancelarii prawniczych i wykonanie czynności brokerskich na najwyższym poziomie.
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...