Serwis Brokerski

Zawsze po Twojej stronie
Zwyczaje rynku ubezpieczeniowego w obszarze ubezpieczeń morskich i śródlądowych to właściwie kolejny zbiór prawa, bogatego w przeróżne rozwiązania.

Łączymy te ukształtowane zwyczaje ze znajomością kodeksu morskiego i innych obszarów prawa które zachodzą na ryzyka kształtowane w tej dziedzinie przez nowoczesną gospodarkę. Czują się z nami bezpiecznie wielcy armatorzy jak i posiadacze mniejszych jednostek. Zabezpieczamy ryzyka casco żeglugi morskiej i śródlądowej, cargo, odpowiedzialności cywilnej, a także inne dedykowane rozwiązania związane z prowadzoną działalnością, np.: ubezpieczenie kaucji, oc sternika jachtowego, utraty zysku.

W Polskiej Kancelarii Brokerskiej wiemy, że obszar regulacji prawnych i produktowych w tym obszarze należy do wyjątkowo specjalistycznych.

Od wielu lat zabezpieczamy floty powietrzne jak i pojedyncze odrzutowce, śmigłowce oraz mniejsze jednostki. Oferujemy dostęp do sprawdzonych ogólnoświatowych rozwiązań w tej dziedzinie, zapewniając również wsparcie w plasowaniu ryzyka działającym w Polsce Towarzystwom Ubezpieczeń w ramach umów koasekuracyjnych. Polska Kancelaria Brokerska zabezpiecza ryzyka odpowiedzialności cywilnej w pełnym obszarze jego występowania, aero-casco, następstwa nieszczęśliwych wypadków i inne. Kluczowe w tej dziedzinie okazuje się 24 godzinny dostęp do usługi likwidacji szkód, ponieważ zabezpieczane przez nas floty są w powietrzu na całym świecie właśnie w każdym obszarze czasowym. Polska Kancelaria Brokerska dosłownie zarządza ryzykiem w powietrzu.

Polska Kancelaria Brokerska oferuje ubezpieczenia finansowe – jako sprawdzony broker dostarczamy alternatywnych rozwiązań dla produktów bankowych.

W obszarze dla instytucji finansowych dostraczamy m.in. produkty zabezpieczające ryzyko fraudu, ubezpieczenia depozytów, itp.

Zapewniamy wypłatę określonej kwoty w sytuacji, gdy kontrahent nie wywiązuje się z wzajemnych ustaleń oraz liczne zabezpieczenia i gwarancje np.: dobrego wykonania kontraktu, zapłaty wadium, usunięcia wad i usterek, zwrotu zaliczki wpłaconej poczet wykonania zlecenia, itp.

Potrzebujesz ubezpieczyć coś, co wydawałoby się niemożliwe do ubezpieczenia? Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu?

Polska Kancelaria Brokerska oferuje ubezpieczenia specjalne, czyli takie, które - jak mogłoby się wydawać - nie istnieją. Dzięki wyspecjalizowanym usługom brokerskim zapewniamy dostęp do nietypowych produktów ubezpieczeniowych - niezbędnych np. przy organizacji dużych imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych, realizacji filmowych, teatralnych, prowadzeniu działalności medialnej w zakresie odpowiedzialności cywilnej organizatora imprez NNW uczestników, ubezpieczenie kosztów odwołania imprezy, ubezpieczenie od ryzyka wypłaty nagrody w loteriach i konkursach.

Dodatkowo rekomendujemy nowatorskie rozwiązania na rynku ubezpieczeniowym poprawiające bezpieczeństwo Twojej działalności.

Media Internet
Szybki oraz nieograniczony dostęp do informacji, utworów i danych z jednej strony w bardzo dużym stopniu ułatwia życie, z drugiej, potrafi spowodować kolosalne szkody i straty w życiu prywatnym oraz  biznesie. Do tego zalicza się naruszenie dóbr osobistych osoby trzeciej w związku z publikacją reklamy, ujawnienie informacji poufnej, naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych, naruszenie praw autorskich, tajemnicy handlowej, prawa do znaków towarowych praw o ochronie własności intelektualnej. Prowadzimy negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowym, które w konsekwencji pozwalają nam skonstruować polisę obejmująca ochroną takie ryzyka.

Cyber risk, ubezpieczenie cybernetyczne
Świadomość Przedsiębiorców na temat ryzyk związanych z utratą gromadzonych i przetwarzanych danych jest stosunkowo niska do incydentów, które mają miejsce. Statystyki pokazują, że zagrożenie utraty i kradzieży danych stanowią jedno z głównych zagrożeń przedsiębiorców. Naszym klientom proponujemy cyber ubezpieczenia - rozwiązania zabezpieczające infrastrukturę informatyczną, aby  w razie ataku hakerskiego to ubezpieczyciel pokrył koszty skutków cyberprzestępstwa takich jak przywrócenie danych, nowe oprogramowanie.

Ekologia - ubezpieczenie Eko
Usługa serwisu brokerskiego to także znajomość przepisów nowych dyrektyw i ustaw nakładających większy zakres odpowiedzialności na działalność naszych Ubezpieczonych, którą to odpowiedzialność, jak chociażby za szkody w środowisku, należy prawowicie  zabezpieczyć. Brokerzy PKB wiedzą jak zrobić to optymalnie. Zgodnie z naszą misją: Zawsze po Twojej stronie, pomagamy prowadzić Ci biznes na najwyższym poziomie i spełniać standardy europejskie.

Światowe rynki oferują coraz więcej, pojawiają coraz to nowsze produkty mające poprawić jakość życia, nowe usługi, a wraz z nimi nowe zagrożenia. Jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy musimy reagować na potrzeby naszych Klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Nasza oferta wykracza ponad przeciętną usługę brokerską. Dajemy z siebie jeszcze więcej.  

Polska Kancelaria Brokerska oferuje ubezpieczenia finansowe – jako sprawdzony broker dostarczamy alternatywnych rozwiązań dla produktów bankowych.

W obszarze dla instytucji finansowych dostraczamy m.in. produkty zabezpieczające ryzyko fraudu, ubezpieczenia depozytów, itp.

Zapewniamy wypłatę określonej kwoty w sytuacji, gdy kontrahent nie wywiązuje się z wzajemnych ustaleń oraz liczne zabezpieczenia i gwarancje np.: dobrego wykonania kontraktu, zapłaty wadium, usunięcia wad i usterek, zwrotu zaliczki wpłaconej poczet wykonania zlecenia, itp.

Polska Kancelaria Brokerska oferuje ubezpieczenia pogodowe – od strony profesjonalnych usług brokerskich wspieramy kluczowe branże: energetyczną, budowlaną, spożywczą, a także turystyczną i rozrywkową.

Zapewniamy pełną ochronę na wypadek spadku obrotów i dodatkowych kosztów działalności, spowodowanych warunkami pogodowymi.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...