Oferty pracy

Zawsze po Twojej stronie

Kreatywna atmosfera pracy

ASYSTENT BIUROWY

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • wsparcie w przygotowywaniu materiałów do zapytań ofertowych
  • wsparcie w procesie prowadzenia i przygotowywania dokumentacji ubezpieczeniowej
  • wsparcie brokera przy wdrażaniu programów ubezpieczeniowych
  • wsparcie w procesie prowadzenia korespondencji z zakładami ubezpieczeń i klientami Kancelarii
  • nadzór nad listą bieżących zadań zgodnie z danymi z systemu IT
  • obsługa urządzeń biurowych
  • aktywna współpraca w zespole

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci 4-5 roku
  • kwalifikacje w zakresie obsługi biurowych programów komputerowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Od kandydatów oczekujemy ponadto:

  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • umiejętności utrzymywania trwałych relacji z klientami Kancelarii
  • samodzielności, kreatywności i inicjatywy

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej Kancelarii Brokerskiej,
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • kawa, herbata, przekąski, owocowe dni, wyjścia i wyjazdy integracyjne, strefa relaksu, firmowa biblioteka, dofinansowania do produktów firmowych, karta Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego w godzinach pracy
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
  • możliwość uczestniczenia w licznych programach rozwojowych
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie
(w tytule proszę podać nazwę stanowiska).

Dołącz do nas

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania,
prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem.

Wyślij Swoje CV!

Zasadę Zawsze po Twojej stronie wyznajemy również w naszych wewnętrznych relacjach. Lubimy wyzwania, mierzymy wysoko. Szukamy kreatywnych ludzi, takich jak my. Jeżeli czujesz się na siłach, zapraszamy do naszego zespołu.

Paweł Janczak

Prezes Zarządu