Zawsze po Twojej stronie

Ubezpieczenie D&O, czyli Directors & Officers Insurance, jest kluczowym elementem ochrony zarządu oraz osób pełniących funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach. Ubezpieczenie to chroni osoby zarządzające firmą przed finansowymi konsekwencjami błędów i zaniedbań, które mogą skutkować roszczeniami ze strony akcjonariuszy, pracowników, kontrahentów lub innych podmiotów.


W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, pracodawcy muszą stawiać na strategię, która nie tylko przyciągnie, ale również utrzyma wartościowych pracowników. Jednym z kluczowych elementów takiej strategii jest oferowanie grupowych ubezpieczeń na życie.


To była pozornie zwykła noc, kiedy kontenerowiec przepływający przez Baltimore, stracił kontrolę i uderzył z ogromną siłą w konstrukcję mostu Key Bridge. Siła uderzenia była na tyle potężna, że doprowadziła do zawalenia się mostu i poważnego uszkodzenia statku.  


W wirze codzienności, zarządcy nieruchomości borykają się z rozmaitymi problemami. Jednym z nich jest pojęcie, pozornie banalne, odsłaniające istotę ludzkiego losu. To "szkoda" - słowo odzwierciedlające ciężar zaskakujących wydarzeń. Ale co naprawdę kryje się pod tą nazwą?


W dobie cyfrowej transformacji, gdzie większość działalności biznesowej przenosi się do przestrzeni wirtualnej, zagrożenia cybernetyczne stają się coraz większym problemem. Ostatni atak ransomware przeprowadzony przez zorganizowaną grupę hakerów rzuca nowe światło na rosnącą potrzebę ubezpieczeń cybernetycznych. Ten incydent podkreśla, jak kluczowe jest posiadanie skutecznej ochrony i strategii zarządzania ryzykiem w obliczu ewolucji cyberzagrożeń.


Monday, 27 November 2023

Webinary PKB

Odkryj profesjonalne webinary ekspertów PKB

Nasze webinary prowadzone są przez doświadczonych brokerów i analityków, którzy są zawsze gotowi udzielić odpowiedzi na Twoje pytania i pomóc rozwikłać najbardziej złożone zagadnienia ubezpieczeniowe. 


Page 1 of 9
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...