Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

"Najlepsze są dobre praktyki" to hasło bliskie działaniom Polskiej Kancelarii Brokerskiej. Słowa te stanowiły również myśl przewodnią XXIII Kongresu Brokerów, który tradycyjnie odbył się w sercu Mazur - Mikołajkach. 

W dniach od 15 września do 17 września ta urocza i malownicza miejscowość po raz kolejny stała się miejscem spotkania brokerów ubezpieczeniowych z całej Polski.


Koniec sezonu wakacyjnego w żaden sposób nie spowolnił tempa pracy managerów Polskiej Kancelarii Brokerskiej. Wręcz przeciwnie, wraz z początkiem września nie mogli oni narzekać na brak aktywności!

Tradycyjnie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla zarządców nieruchomości, tam są również nasi specjaliści. Tym razem gościliśmy w Krakowie i Poznaniu na Regionalnych Spotkaniach Zarządców Nieruchomości.


poniedziałek, 15 lipiec 2019

Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych

XXII edycja największego spotkania biznesowego branży ubezpieczeniowej - Kongresu Brokerów.

Polska Kancelaria Brokerska po raz kolejny uczestniczyła w tym corocznym wydarzeniu, gromadzącym głównie przedstawicieli branży ubezpieczeniowej.


czwartek, 13 czerwiec 2019

PKB bije rekordy w Biegu Firmowym!

Wyścig o najszybszą firmę we Wrocławiu zakończony! Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o., która utożsamia się z wartościami, celem i ideą, jakie niesie za sobą to przedsięwzięcie, po raz kolejny wzięła udział w Biegu Firmowym!


poniedziałek, 13 maj 2019

PKB I GPW

Czyli co kryje się za wizytą Polskiej Kancelarii Brokerskiej w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych?


Czas na wiosenne porządki. To dobry moment żeby uporządkować również wiedzę, newsy płynące z rynku ubezpieczeniowego, które w praktyce oznaczają zmiany.


Strona 1 z 6
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...