Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

poniedziałek, 15 lipiec 2019

Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych

XXII edycja największego spotkania biznesowego branży ubezpieczeniowej - Kongresu Brokerów.

Polska Kancelaria Brokerska po raz kolejny uczestniczyła w tym corocznym wydarzeniu, gromadzącym głównie przedstawicieli branży ubezpieczeniowej.


czwartek, 13 czerwiec 2019

PKB bije rekordy w Biegu Firmowym!

Wyścig o najszybszą firmę we Wrocławiu zakończony! Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o., która utożsamia się z wartościami, celem i ideą, jakie niesie za sobą to przedsięwzięcie, po raz kolejny wzięła udział w Biegu Firmowym!


poniedziałek, 13 maj 2019

PKB I GPW

Czyli co kryje się za wizytą Polskiej Kancelarii Brokerskiej w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych?


Czas na wiosenne porządki. To dobry moment żeby uporządkować również wiedzę, newsy płynące z rynku ubezpieczeniowego, które w praktyce oznaczają zmiany.


czwartek, 08 listopad 2018

Wysoka jakość usług brokerskich

Honorowa Odznaka Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych dla Polskiej Kancelarii Brokerskiej Sp. z o.o. za szczególny wkład wniesiony we współpracy ze Stowarzyszeniami PFSZN.


W miniony weekend gościliśmy na Jubileuszowej Gali 20-lecia powstania Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz III Konferencji PFSZN. 


Strona 1 z 5
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...