Branże

Zawsze po Twojej stronie

Branże

W ciągu ponad dwudziestu lat aktywnego rozwoju Polska Kancelaria Brokerska zdobyła zaufanie kilku tysięcy firm, co klasyfikuje nas w gronie najważniejszych polskich brokerów ubezpieczeniowych. W branży nieruchomości jesteśmy niekwestionowanym liderem. 
Dlatego zdajemy sobie sprawę, że szczególny charakter każdego sektora wymaga zastosowania wiedzy i rozwiązań wykraczających ponad standardowy serwis brokerski.

To właśnie doświadczenie pozwala nam tworzyć programy ubezpieczeniowe w niestandardowych zakresach ubezpieczenia i indywidualnie rozszerzać odpowiedzialność towarzystw ubezpieczeniowych.

Poza tym jako lider innowacyjności dysponujemy narzędziami do nowoczesnego zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym, dzięki czemu Państwa firmy  będą działać jeszcze efektywniej.

Zaufali nam klienci z branż:

Branże

To właśnie doświadczenie pozwala nam tworzyć programy ubezpieczeniowe w niestandardowych zakresach

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...