Co mówią nasi klienci

Zawsze po Twojej stronie

Opinia partnerów jest dla nas najlepszą miarą sukcesu

Od 2012 roku zlecamy prowadzenie badań ankietowych mających na celu poznanie opinii naszych Partnerów nt. Kancelarii i oczekiwań jakie powinniśmy spełniać.

Stosowane profesjonalne metody badawcze pozwalają nam nie tylko zgłębiać informacje o tym jak wygląda nasza usługa teraz, ale przede wszystkim o tym, jak Państwo chcielibyście aby wyglądała. To nasi Klienci pomagają nam się zmieniać, za co Państwu bardzo dziękujemy.
Ostatnie badania ankietowe pozwoliły nam uzyskać niezwykle istotne informacje na temat wizerunku, roli brokera jako doradcy oraz jakości naszej obsługi. Poniżej prezentujemy wyniki, z których jesteśmy niezwykle dumni.

98%
98% naszych Klientów decyduje się przedłużyć umowę po pierwszym roku współpracy.

Jako broker działamy w branży od 15 lat i dobrze orientujemy się w trendach. Korzystamy ze sprawdzonych i niezawodnych narzędzi. Nasza strategia działania, zakładająca postawę: zawsze po Twojej stronie, polega na zapewnieniu kompleksowego serwisu i wysokiej jakości obsługi brokerskiej na każdym etapie współpracy. Nasze działania opieramy przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnym podejściu do powierzonych spraw.


90%
90% naszych Klientów uważa nas za przyjaznych oraz godnych zaufania doradców.

Prowadzimy wraz z Klientem cały proces likwidacji szkód i uzyskujemy najlepszy możliwy rezultat odszkodowawczy. Dodatkowo zapewniamy specjalistyczny serwis prawny, aby jeszcze lepiej wypełniać misję - zawsze po Twojej stronie.


100%
100 % ankietowanych Klientów za bardzo istotną uznaje rolę PKB w procesie likwidacji szkód.

Dostarczamy ubezpieczenia dedykowane dla biznesu, które wspierają marki i produkty. Budujemy zaufanie wśród Twoich Partnerów i wzbogacamy ofertę o wartości dodane. Poprzez usługę „Business Assurance” podnosimy Twoją konkurencyjność i kształtujemy dodatkowe zyski.


80%
80% badanych rozpoznaje i dobrze kojarzy markę PKB.*

* Wyniki badania przeprowadzonego w lipcu 2012 roku na reprezentatywnej grupie Klientów Polskiej Kancelarii Brokerskiej, przy użyciu profesjonalnych metod badawczych.

Najlepszą wizytówką jest dla nas opinia naszych Klientów. Cieszymy się, że zdecydowana większość Klientów uważa nas za przyjaznych i godnych zaufania doradców. To dla nas ważna informacja. Ocena współpracy jest dla nas kluczowym elementem w dążeniu do perfekcji w obsłudze brokerskiej.

Adrianna Strzelecka

Dyrektor biura

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...