Zarządzanie Nieruchomościami

Zawsze po Twojej stronie

Jako eksperci branży profesjonalnie wspieramy zarządców

Polska Kancelaria Brokerska jako broker ubezpieczeniowy jest współorganizatorem cyklu Konferencji dla Rynku Nieruchomości (ostatnie odbyły się w Warszawie, Wrocławiu i Opolu), gościmy specjalistów branży, prawników, powiązane z rynkiem instytucje oraz media.

Jesteśmy liderem branży zarządzania nieruchomościami. Ubezpieczamy największe spółdzielnie, wspólnoty i zarządców. Sprawnie precyzujemy ryzyka i dobieramy produkty w taki sposób, aby w pierwszej kolejności zabezpieczyć interesy Klienta, zwłaszcza w przypadku wystąpienia szkody. Dostarczamy profesjonalnego serwisu brokerskiego, likwidacji szkód i oraz zapewniamy proces negocjujemy aby uzyskać rozszerzenia zakresu ochrony zwyczajowo uznawane za niedostępne. Dzięki wysokiej specjalizacji i rozumieniu rynku stworzyliśmy nowe produkty, dostępne wyłącznie dla naszych Klientów. Podpisaliśmy porozumienia globalne w zakresie interpretacji zdarzeń (zmiany w OWU) oraz w zakresie wyznaczenia indywidualnej ścieżki likwidacji szkód.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Lepiej niż ktokolwiek wiemy jak budować wartość zarządcy w aspekcie wykonywania obowiązków związanych z zabezpieczeniem i ochroną wspólnot oraz likwidacją szkód.

Andrzej Pietras

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...