Korporacje

Zawsze po Twojej stronie

Do złożonej materii podchodzimy merytorycznie

Dzięki transferowi ryzyk na rynek ubezpieczeń i reasekuracji, Polska Kancelaria Brokerska zapewnia naszym Klientom największą skuteczność rozwiązań ubezpieczeniowych przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Jako broker ubezpieczeniowy kierujemy się misją Zawsze po Twojej stronie.

W celu opracowania dokładnie dopasowanego do Państwa potrzeb rozwiązania, proponujemy przeprowadzenie następujących etapów czynności brokerskich:

  •  Analiza ryzyk
  •  Analiza dotychczasowej ochrony ubezpieczeniowej
  •  Zaproponowanie najkorzystniejszych rozwiązań z rynku ubezpieczeń
  •  Monitoring szkodowy
  •  Sporządzanie raportów

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

W Polskiej Kancelarii Brokerskiej pracuje sztab ludzi: brokerów, managerów, doradców, analityków, prawników, informatyków ekspertów w każdym calu, których łączy synergia działań.  Jestem managerem i wiem jak ważny jest kontakt z klientami, dlatego jako broker gwarantujemy im nie tylko wsparcie merytoryczne, ale także technologiczne- internetowy dostęp do informacji na temat ubezpieczenia, ryzyk oraz szkód. Nie tracicie czasu, zyskujecie Partnera.

Monika Sokołowska

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...