O nas

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

Dogłębna znajomość rynku polskich ubezpieczeń pozwala nam zaproponować naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich.

W relacjach z Kontrahentami jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy stosujemy normy opracowane przez Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce, czyniąc z Kodeksu Dobrych Praktyk Brokerskich załącznik nr 2 do umowy serwisu brokerskiego, tym samym umożliwiając stosowanie ścieżki postępowania polubownego określoną Kodeksem Dobrych Praktyk Brokerskich, a także poddając zarówno siebie, jak i warunki wykonywania umowy serwisu brokerskiego pod ocenę Komisji Etyki. Stanowi to dodatkowe gwarancje prawidłowego działania dla każdej strony, którą obowiązuje umowa brokerska.

Jako licencjonowany broker ubezpieczeniowy oraz doradca stoimy Zawsze po Twojej stronie. Co to oznacza w praktyce? "Czyny mówią głośniej niż słowa". Nasza praca to szereg czynności, od oceny szans i możliwości poprawy warunków ubezpieczenia, poprzez ocenę ryzyka, zaawansowane procesy negocjacyjne,  opracowanie programu ubezpieczeniowego, na usługach posprzedażowych kończąc. Naszym Klientom dajemy możliwość wyboru. Jakiego? Najlepszego. Przez cały czas monitorujemy rynek ubezpieczeniowy i obserwujemy zmieniające się na nim trendy, a co najważniejsze, adaptujemy nasze usługi do branżowych nowinek nie obniżając przy tym standardów obsługi. Przedstawiamy warianty wraz z rekomendacją najbardziej optymalnej ochrony ubezpieczeniowej dopasowanej do potrzeb Klienta. Decyzję podejmujesz Ty, ale z satysfakcją i spokojem, że po Twojej stronie stoi specjalista ds. ubezpieczeń przez duże „S”.  Najlepszym dowodem na to jest portfel naszych klientów oraz długoletni staż współpracy. Oferowane przez nas rozwiązania działają i są niezawodne. Nasi Ubezpieczeni przekonali się o tym na tyle, aby polecać usługi Polskiej Kancelarii Brokerskiej innym Podmiotom szukającym ochrony ubezpieczeniowej.

PKBroker to:

broker specjalista – licencjonowani brokerzy, którzy nieustannie i konsekwentnie pracuje nad sobą, podnosząc kwalifikacje na szkoleniach branżowych, coachingach.
broker – perfekcjonista - nie lekceważymy znaczenia szczegółu, na bieżąco monitorujemy zawarte polisy.
broker – strateg, negocjator -  minimalizujemy ryzyka, które Ci nie zagrażają. W czasie negocjacji obniżamy koszty. Negocjujemy warunki ochrony dostosowane do Twoich potrzeb.
e - broker -  czerpiemy z najnowszych technologii. Polisa on-line - to bardzo proste. Monitorujesz zawarte polisy, zgłaszasz szkody – obsługa na miarę XXI wieku.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Twój pośrednik ubezpieczeniowy mówi: niemożliwe? nie da się tego ubezpieczyć? W ramach obsługi nie gwarantuje likwidacji szkód? PKB gwarantuje kompleksową obsługę ubezpieczeniową warianty dające pełną ochronę, włączenie ryzyk, które w standardowym ubezpieczeniu są wyłączone z ochrony i co dla wielu klientów kluczowe, skuteczną obsługę likwidacji szkód. Skontaktuj się z naszym managerem i sprawdź że się da.

Czego możesz od nas oczekiwać?Definiujemy

Definiujemy rzeczywiste potrzeby organizacji i zapewniamy właściwą ochronę przed ryzykiem w każdej sferze Państwa działalności.

Współpracujemy

Aktywnie współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, działającymi na rynku.

Umożliwiamy

Umożliwiamy wprowadzenie niestandardowych zakresów ubezpieczenia i rozszerzenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń na Państwa korzyść.

Monitorujemy

Na bieżąco monitorujemy zawarte umowy ubezpieczenia.

Negocjujemy

negocjujemy najkorzystniejsze warunki ochrony - w relacji: korzystna cena + optymalny zakres.

Pomagamy

Pomagamy na każdym etapie procesu likwidacji szkód, gwarantujemy wsparcie renomowanych kancelarii prawniczych.

Szkolimy

Przeprowadzamy ciekawe, merytoryczne szkolenia, dedykowane wyłącznie naszym Partnerom.

Dostarczamy

Dostarczamy know-how w zakresie programów ubezpieczeniowych i warunków szczególnych ubezpieczeń.


Udostępniamy

Udostępniamy wiedzę na temat Państwa ubezpieczeń online, opierając się o własne narzędzia oraz technologie, dostarczane przez Microsoft.

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej. Polska Kancelaria Brokerska to zespół licencjonowanych brokerów, doradców, negocjatorów i prawników, którzy zawsze stoją po Twojej stronie, a przy tym uśmiechniętych i przyjaznych ludzi z różnymi pasjami. Przede wszystkim z pasją zawodową. To dream team usług brokerskich.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...