Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

Brian Tracy, Peter Drucker i Stephen Covey to ikony świata zarządzania, których głosy rezonują w korytarzach na całym globie. Nie bez powodu - ich spostrzeżenia na temat kluczowych kompetencji lidera są jak drogowskazy. Pytanie "Dlaczego warto inwestować w szkolenie managerów?" otwiera szerokie pole do dyskusji.


W pierwszym kwartale 2024 roku polski sektor ubezpieczeń może doświadczyć zmian, które z pewnością zostaną zapamiętane jako punkt zwrotny w jego historii.

Projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych oraz ustawy o działalności ubezpieczeniowej, mający na celu implementację dyrektywy komunikacyjnej, ma zrewolucjonizować rynek ubezpieczeń w Polsce. 


Nasza podróż po Polsce, odbyta w ramach cyklu konferencji dla zarządców nieruchomości 2023, była niczym odkrywcza ekspedycja przez kraj pełen unikalnych miejsc i wyjątkowych ludzi.


czwartek, 29 czerwiec 2023

NAGRODA HOME&MARKET MAJ 2023

POLSKA KANCELARIA BROKERSKA w kategorii BROKERZY UBEZPIECZENIOWI

UZASADNIENIE

Za dogłębną znajomość rynku polskich ubezpieczeń, nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają firmie proponować jej partnerom konkurencyjną, dopasowaną do ich oczekiwań ofertę usług brokerskich. 


piątek, 26 maj 2023

XXV Kongres Brokerów

W dniach 24-26 maj odbyła się już 25 odsłona corocznego festiwalu wiedzy i kontaktów z branży brokerskiej, czyli Kongres Brokerów.

Tym razem tematem przewodnim było hasło „Razem osobno”, niby sprzeczne, a jednak takie prawdziwe… 


Informujemy, że biuro Polskiej Kancelarii Brokerskiej w dniu 2 maja 2023 roku będzie NIECZYNNE. Do pracy wracamy po weekendzie majowym czyli 4 maja 2023 r.


Strona 1 z 9

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...