Grupy zawodowe

Zawsze po Twojej stronie

Precyzyjnie definiujemy ryzyka zawodów

PKB wynegocjowało korzystne rozwiązania ubezpieczeniowe z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, obecnymi na polskim rynku.

Dzięki silnej pozycji Polskiej Kancelarii Brokerskiej jako brokera oraz długoletniej współpracy z największymi graczami, możemy zaoferować grupom zawodowym, organizacjom zrzeszającym wolne zawody, stowarzyszeniom, etc. najciekawsze produkty ubezpieczeniowe, dopasowane do specyfiki ryzyk, występujących w danym zawodzie. Polska Kancelaria Brokerska realizując misję "Zawsze po Twojej Stronie" dostracza dla wolnych zawodów autorskie rozwiązania znacznie korzystniejsze od ogólnie dostępnych na rynku.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...