Zarząd

Zawsze po Twojej stronie

Z zamiarem dopłynięcia do celu i gwarancją stałego kursu

Wojciech Bednarek - Wiceprezes Zarządu, broker ubezpieczeniowy

ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie finansowym i ubezpieczeniowym, zdobyte w wiodących instytucjach bankowych i doradztwa finansowego.

Wieloletnią praktykę w branży finansowo-ubezpieczeniowej zdobywał w największych firmach doradczych w Polsce na stanowiskach zarządczych.

Doskonale wie jak zdobytą wiedzę przełożyć w praktykę. Wśród klientów Kancelarii cieszy się ogromnym zaufaniem przede wszystkim ze względu na profesjonalizm, konsekwencję i doskonałe wyczucie ich potrzeb.

Kompetencje menadżerskie z sukcesem wykorzystuje na stanowisku członka zarządu, reprezentując na najwyższym poziomie sprawy Kancelarii pod względem efektywności i rzetelności zarządzania oraz zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Ambasador misji Polskiej Kancelarii Brokerskiej: Zawsze po Twojej stronie, w każdym swoim działaniu.

 

 

 

W życiu kieruję się zasadą, że „im więcej dajesz od siebie, tym więcej dostajesz w zamian”. Dzisiaj mogę stwierdzić , że nigdy nie pracowałem z lepszymi ludźmi. Solidny zespół to wartość nieoceniona.

Paweł Janczak

Pełnomocnik Zarządu

 

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...