Historia

Zawsze po Twojej stronie

W dążeniu do spójności z tym co było, jest i będzie, pozostawiamy po sobie widoczne wartości

Brokerskie korzenie naszej działalności sięgają roku 1994, kiedy to wkroczyliśmy na polski rynek ubezpieczeń i rozpoczęliśmy świadczenie usług dla naszych pierwszych Klientów.

W ciągu 20 lat wykonaliśmy ogromną pracę na rynku usług brokerskich w postaci tysięcy obsłużonych klientów, wykonanych rozmów, wynegocjowanych umów, przeprowadzonych konferencji, tysięcy wydanych polis, zlikwidowanych szkód. Zostaliśmy docenieni przez organizacje i wyróżnieni licznymi nagrodami.

Od początku prowadzonych działań brokerskich, za główny cel stawialiśmy sobie spełnianie potrzeb i oczekiwań Klienta na jak najwyższym poziomie, a dziś - jako doświadczony broker, możemy poszczycić się faktem, że ponad 80% naszych Partnerów ceni sobie długoterminową wieloletnią historię wspólnej pracy. Dziękujemy Państwu za zaufanie, czujemy się zobowiązani nigdy go nie zawieść.

  • 2000

    W związku ze zmianą obszarów prowadzonej działalności, przyjęliśmy nazwę Polska Kancelaria Brokerska.

  • 2002

    Dotychczasowa działalność gospodarcza została przekształcona w spółkę prawa handlowego.

  • 2015

    Nawiązaliśmy kooperację w ramach projektu BASS, pozwalającego na wspieranie biznesu w zakresie uzupełnienia zakresu usług o produkty ubezpieczeniowe oraz budowania systemów lojalnościowych w oparciu o rozwiązania produktowe na preferencyjnych warunkach.

W podejmowaniu działań na rzecz naszych Klientów jesteśmy bezkompromisowi, wiemy i rozumiemy w jakim interesie działamy i do jakich celów zostaliśmy powołani, świadomi jesteśmy, że to co robimy dziś, ocenione zostanie jutro, a odzwierciedlone w tym kim się staliśmy, jako firma, jako ludzie jako organizacja. Historia naszego rozwoju mówi o nas więcej, niż jesteśmy w stanie opowiedzieć o sobie sami.

Adrianna Strzelecka

Dyrektor biura

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...