Historia

Zawsze po Twojej stronie

W dążeniu do spójności z tym co było, jest i będzie, pozostawiamy po sobie widoczne wartości

Broker ubezpieczeniowy, cieszący się ponad 15-letnim doświadczeniem. Dogłębna znajomość rynku polskich ubezpieczeń pozwala nam zaproponować naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich.

Za nadrzędny cel stawiamy sobie reprezentowanie interesów i dobra Klientów, dlatego w naszym działaniu szczególnie duży nacisk kładziemy na rzetelność, jakość wykonywanej obsługi oraz roli brokera, zarówno w trakcie procesu zawierania umowy jak i na etapie likwidacji szkód. Kierujemy się naszym mottem: Zawsze po Twojej stronie.

  • 2000

    W związku ze zmianą obszarów prowadzonej działalności, przyjęliśmy nazwę Polska Kancelaria Brokerska.

  • 2002

    Dotychczasowa działalność gospodarcza została przekształcona w spółkę prawa handlowego.

  • 2015

    Nawiązaliśmy kooperację w ramach projektu BASS, pozwalającego na wspieranie biznesu w zakresie uzupełnienia zakresu usług o produkty ubezpieczeniowe oraz budowania systemów lojalnościowych w oparciu o rozwiązania produktowe na preferencyjnych warunkach.

W podejmowaniu działań na rzecz naszych Klientów jesteśmy bezkompromisowi, wiemy i rozumiemy w jakim interesie działamy i do jakich celów zostaliśmy powołani, świadomi jesteśmy, że to co robimy dziś, ocenione zostanie jutro, a odzwierciedlone w tym kim się staliśmy, jako firma, jako ludzie jako organizacja. Historia naszego rozwoju mówi o nas więcej, niż jesteśmy w stanie opowiedzieć o sobie sami.

Adrianna Strzelecka

Dyrektor biura

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...