Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 20 wrzesień 2021

Polska Kancelaria Brokerska na XXIII Kongresie Brokerów w Mikołajkach

Polska Kancelaria Brokerska na XXIII Kongresie Brokerów w Mikołajkach

"Najlepsze są dobre praktyki" to hasło bliskie działaniom Polskiej Kancelarii Brokerskiej. Słowa te stanowiły również myśl przewodnią XXIII Kongresu Brokerów, który tradycyjnie odbył się w sercu Mazur - Mikołajkach. 

W dniach od 15 września do 17 września ta urocza i malownicza miejscowość po raz kolejny stała się miejscem spotkania brokerów ubezpieczeniowych z całej Polski.

Ponieważ z powodu pandemii przerwa między kolejnymi edycjami wyniosła aż dwa lata, okazja do licznych rozmów i wymiany doświadczeń była bardzo wyczekiwana.

Na tej najważniejszej branżowej imprezie nie mogło zabraknąć silnej reprezentacji Polskiej Kancelarii Brokerskiej z prezesem Pawłem Janczakiem na czele. 

Tegoroczna tematyka Kongresu, w dużym stopniu poświęcona zagadnieniu dobrych praktyk, jest szczególnie ważna dla naszej Kancelarii. Mając ponad 20 lat doświadczenia w skutecznym reprezentowaniu interesu naszych Partnerów, kierujemy się w swoich działaniach Kodeksem Dobrych Praktyk Brokerskich uchwalonym przez Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...