Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
piątek, 24 czerwiec 2022

PKB walczy o prawa Klientów

PKB walczy o prawa Klientów

Polska Kancelaria Brokerska aktywnie kształtuje polski rynek ubezpieczeń i wspiera swoich Klientów.

Co z Zielonymi Kartami na terenie Rosji i Białorusi?

Pamiętamy niedawną sytuację z wycofaniem Zielonych Kart z terenów Rosji i Białorusi, które nastąpiło po wypowiedzeniu umowy generalnej z tymi krajami przez Polskie Biuro Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

Mimo, że karty powinny być honorowane jeszcze do 31 maja 2023 roku (zgodnie z zapisami tej umowy), liczne towarzystwa ubezpieczeń ogłosiły, że nie będą umieszczały znaków Rosji i Białorusi na kartach już od dnia 1 czerwca 2022 r.

Polska Kancelaria Brokerska od razu rozpoczęła działania, aby wyjaśnić tę sytuację. Zastanawialiśmy się, czy ten ruch był przemyślany. Co kierowało decydentami w zakładach ubezpieczeń?

Skutek naszych działań jest taki, że otrzymaliśmy potwierdzenie od Warta, że zmieniają swoją politykę i będą uznawać flotowe Zielone Karty do końca czerwca 2023 roku.

Czy w ślad za Wartą pójdzie też Hestia?

 

Polska Kancelaria Brokerska jako Twój zaufany broker przypomina

 

Nigdy nie zapominaj, że posiadasz prawa, z których możesz korzystać. Jesteśmy Zawsze po Twojej Stronie i jako profesjonalny broker pomożemy Ci w każdej sytuacji. Dostałeś odmowę? Twój broker powiedział Ci, że nic się już nie da zrobić? Skontaktuj się z nami, zobacz jak realizuje się misja Zawsze po Twojej Stronie w praktyce.

Jeśli masz pytania skontaktuj się za nami  TUTAJ

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...