Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
środa, 12 październik 2022

Lider Biznesu 2022

Lider Biznesu 2022

HOME&MARKET Lider Biznesu 2022

Co dla nas oznacza bycie najlepszym partnerem w biznesie?

Jesteśmy niezmiernie dumni z tytułu Lidera Biznesu 2022. Nagroda ta zobowiązuje nie tylko do zachowania status quo naszych działań, które się do tego przyczyniły, ale również pójścia krok dalej, co w naszym mniemaniu jest nieuniknione.

Każdego dnia zadajemy sobie pytanie: Czy 20 lat doświadczenia wystarczy, aby nasza usługa była idealna? Odpowiedź brzmi: Nie. Bo świat się zmienia, a my wraz z nim. Żyjemy szybciej, intensywniej i oczekujemy więcej, dlatego stawiamy na rozwój w różnych obszarach, w tym innowacji technologicznych. Co dla nas oznacza bycie najlepszym partnerem w biznesie?

ZAUFANIE KLIENTÓW

Lider Biznesu w naszym mniemaniu to partner godny zaufania, który skutecznie zabezpiecza interesy Klienta. Nasze motto brzmi: Zawsze po Twojej stronie – to słowa, które stanowią sedno naszej działalności. To obietnica, którą składamy naszym partnerom i której bez wyjątku dotrzymujemy.

Na co dzień PKB zarządza ryzykiem ubezpieczeniowym tysięcy firm z różnych sektorów gospodarki. Jesteśmy uznanym brokerem wśród zarządców nieruchomości, przedstawicieli sektora publicznego, transportu czy przemysłu, głównie za sprawą rzetelnego doradztwa oraz skutecznej likwidacji szkód.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Dzięki progresywnemu zarządzaniu firmą, Polska Kancelaria Brokerska może pochwalić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami, m. in. I miejsce w Rankingu Brokerów z polskim kapitałem, czy też prestiżowym tytułem Rekina "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" przyznanym pięciokrotnie.

PKB dysponuje nowoczesnymi systemami IT w zakresie oceny ryzyka, wprowadzając elastyczność i szybkość do współpracy z towarzystwami ubezpieczeń i Klientami. Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają nam harmonijnie rozwijać produkty i spełniać oczekiwania zarówno wobec Klientów ochrony jak i dostawców pokrycia ubezpieczeniowego.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Nie tylko skuteczność i zaufanie zapewniają nam pozycję najlepszego partnera biznesu. Zawdzięczamy to również niezmiennemu trwaniu przy naszych wartościach. Dzięki temu partnerzy Polskiej Kancelarii Brokerskiej wiedzą doskonale, że jesteśmy gwarancją ich bezpieczeństwa – partnerem, na którego zawsze mogą liczyć.

Z sentymentem patrzymy w przeszłość, wspominając to, z czego dzisiaj jako organizacja jesteśmy dumni, a nasi partnerzy traktują jako bezkonkurencyjny atrybut naszego serwisu brokerskiego. Z ciekawością patrzymy w przyszłość, myśląc o tym, co jeszcze możemy zrobić dla naszych Klientów.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...