Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
piątek, 18 listopad 2022

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości

Delegacja Polskiej Kancelarii Brokerskiej miała zaszczyt wziąć udział w IX Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w cudownym otoczeniu krakowskiej architektury. 

Wydarzenie to wpisało się już na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju. W ramach eventu odbyło się kilkadziesiąt paneli tematycznych, które swoją tematyką obejmowały najistotniejsze tematy dotyczące gospodarki. 

 

 

Naszą uwagę szczególnie przykuły dyskusje na temat:

• Wyzwań, przed którymi stoimy w związku z rozwojem sztucznej inteligencji.

• Digitalizacji, cyfryzacji, robotyzacji, AI, IoT – czy w drugiej dekadzie XXI wieku to już konieczność?

• Dofinansowania i innowacji – jako nowy schemat funkcjonowania przedsiębiorstw. 

Jako innowacyjny przedsiębiorca dzieliliśmy się wiedzą w tym zakresie, co spotkało się z zainteresowaniem uczestników. Rozmowy toczące się podczas Kongresu zaowocowały nawiązaniem kontaktów i wypracowaniem rozwiązań, które będą miały przełożenie na praktyczne działania Polskiej Kancelarii Brokerskiej.

W trakcie wydarzenia poruszane były najważniejsze kwestie dotyczące polskiej i światowej gospodarki. Ważnym aspektem tegorocznej edycji Kongresu była także szeroko pojęta współpraca polsko-ukraińska. W wydarzeniu uczestniczyli goście honorowi: prezydenci miast, przedstawiciele rządu, członkowie i prezesi zarządów, jak również przedstawiciele Komisji Europejskiej ds. badań i innowacyjności.

Tego rodzaju wydarzenia potwierdzają, że Polska Kancelaria Brokerska, jako innowacyjny przedsiębiorca, obrała właściwy kierunek. Nadal będziemy skutecznie wspierać polską gospodarkę wyznaczając kolejne cele do osiągnięcia.

 

 

 

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...