Artykuły

Zawsze po Twojej stronie

środa, 27 wrzesień 2023

Webinary PKB

Odkryj profesjonalne webinary ekspertów PKB

Nasze webinary prowadzone są przez doświadczonych brokerów i analityków, którzy są zawsze gotowi udzielić odpowiedzi na Twoje pytania i pomóc rozwikłać najbardziej złożone zagadnienia ubezpieczeniowe. 


Wszystkie drogi prowadzą do... straty wartości. Każdy samochód, niezależnie od typu, traci na wartości już w momencie, gdy opuszcza salon - nawet do 70% w ciągu pierwszych 3 lat!

A co, jeśli finansujesz swój pojazd za pomocą kredytu lub leasingu? Zwykle zobowiązujesz się do zapłaty kwoty wyższej niż wartość samego pojazdu.


Odpowiedzialność majątkowa funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa, czyli podstawy prawne, skutki i wartość polisy ubezpieczeniowej.

Zastanówmy się przez chwilę, co oznacza bycie funkcjonariuszem publicznym. To niezwykle ważna rola, związana z odpowiedzialnością, ciężką pracą oraz służbą na rzecz społeczeństwa.


wtorek, 25 lipiec 2023

RSG 3000 - REMONT BEZ RYZYKA

Remont, odszkodowanie po pożarze i problemy zarządcy w wspólnocie mieszkaniowej. 

 „Cóż, muszę przyznać, że nie macie szans dostać odszkodowania” – ile razy usłyszałeś to zdanie od zakładu ubezpieczeń? Zarządca Nieruchomości w ramach czynności administracyjnych wybiera najlepszą ofertę zakładu ubezpieczeń - to może jednak okazać się stanowczo za mało…


Media coraz częściej poruszają kwestie związane z zagrożeniem, jakie niosą za sobą nowe technologie. Kilkugodzinne pożary elektryków, wybuchy elektrycznych hulajnóg, które niszczą elewacje – katalog wypadków jest coraz większy.

Z jednej strony silna presja związana z wytycznymi ustawy o elektromobilności, z drugiej potrzeba zabezpieczenia gminy przed potencjalnym ryzykiem związanym z tego rodzaju technologią. Samorządy terytorialne nie mają łatwo... 


Wybuchające elektryczne hulajnogi niszczące elewację, dewastacje klatek po akcjach służb specjalnych, wzrost kosztów usług remontowych i materiałów związany z galopującą inflacją – to tylko kilka z ogromu problemów, jakie obecnie dotykają Zarządców Nieruchomości. 

Trudno nie dostrzec podobieństwa do mitologicznego Syzyfa, który co dzień wtacza ogromny kamień na górę, a tuż przy czubku wymyka mu się z rąk i stacza na sam dół zbocza. Wydaje się, że rozwiązanie jest jedno - stoicki spokój – tylko on może nas uratować. 


Strona 1 z 10
Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...