Broker ubezpieczeniowy

Nagrody

Witamy na stronie Polskiej Kancelarii Brokerskiej

Potrzebujesz ubezpieczyć coś, co wydawałoby się niemożliwe do ubezpieczenia? Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu?

Polska Kancelaria Brokerska oferuje ubezpieczenia specjalne, czyli takie, które - jak mogłoby się wydawać - nie istnieją. Dzięki wyspecjalizowanym usługom brokerskim zapewniamy dostęp do nietypowych produktów ubezpieczeniowych - niezbędnych np. przy organizacji dużych imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych, realizacji filmowych, teatralnych, prowadzeniu działalności medialnej w zakresie odpowiedzialności cywilnej organizatora imprez NNW uczestników, ubezpieczenie kosztów odwołania imprezy, ubezpieczenie od ryzyka wypłaty nagrody w loteriach i konkursach.

Dodatkowo rekomendujemy nowatorskie rozwiązania na rynku ubezpieczeniowym poprawiające bezpieczeństwo Twojej działalności.

Media Internet
Szybki oraz nieograniczony dostęp do informacji, utworów i danych z jednej strony w bardzo dużym stopniu ułatwia życie, z drugiej, potrafi spowodować kolosalne szkody i straty w życiu prywatnym oraz  biznesie. Do tego zalicza się naruszenie dóbr osobistych osoby trzeciej w związku z publikacją reklamy, ujawnienie informacji poufnej, naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych, naruszenie praw autorskich, tajemnicy handlowej, prawa do znaków towarowych praw o ochronie własności intelektualnej. Prowadzimy negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowym, które w konsekwencji pozwalają nam skonstruować polisę obejmująca ochroną takie ryzyka.

Cyber risk, ubezpieczenie cybernetyczne
Świadomość Przedsiębiorców na temat ryzyk związanych z utratą gromadzonych i przetwarzanych danych jest stosunkowo niska do incydentów, które mają miejsce. Statystyki pokazują, że zagrożenie utraty i kradzieży danych stanowią jedno z głównych zagrożeń przedsiębiorców. Naszym klientom proponujemy cyber ubezpieczenia - rozwiązania zabezpieczające infrastrukturę informatyczną, aby  w razie ataku hakerskiego to ubezpieczyciel pokrył koszty skutków cyberprzestępstwa takich jak przywrócenie danych, nowe oprogramowanie.

Ekologia - ubezpieczenie Eko
Usługa serwisu brokerskiego to także znajomość przepisów nowych dyrektyw i ustaw nakładających większy zakres odpowiedzialności na działalność naszych Ubezpieczonych, którą to odpowiedzialność, jak chociażby za szkody w środowisku, należy prawowicie  zabezpieczyć. Brokerzy PKB wiedzą jak zrobić to optymalnie. Zgodnie z naszą misją: Zawsze po Twojej stronie, pomagamy prowadzić Ci biznes na najwyższym poziomie i spełniać standardy europejskie.

Światowe rynki oferują coraz więcej, pojawiają coraz to nowsze produkty mające poprawić jakość życia, nowe usługi, a wraz z nimi nowe zagrożenia. Jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy musimy reagować na potrzeby naszych Klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Nasza oferta wykracza ponad przeciętną usługę brokerską. Dajemy z siebie jeszcze więcej.  

 • 90

  Klientów uważa nas za przyjaznych oraz godnych zaufania doradców.

 • 98

  Klientów decyduje się przedłużyć umowę po pierwszym roku współpracy.

 • 80

  Badanych rozpoznaje i dobrze kojarzy markę PKB.

 • 100

  Klientów za bardzo istotną uznaje rolę PKB w procesie likwidacji szkód.

Dbamy o sprawną i perfekcyjną realizacje celów

Produkty

Chronimy to co dla Ciebie ważne - zapoznaj się z naszą ofertą

Zapewniamy dostęp do wszystkich produktów dostępnych na rynku europejskim, na nowych warunkach, dedykowanych dla Twojego ryzyka. Tworzymy nowe produktowy, kalkulujemy ryzyko i konstruujemy taryfy, zatwierdzane przez aktuariuszy.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...