Artykuły

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 27 listopad 2023

Webinary PKB

Webinary PKB

Odkryj profesjonalne webinary ekspertów PKB

Nasze webinary prowadzone są przez doświadczonych brokerów i analityków, którzy są zawsze gotowi udzielić odpowiedzi na Twoje pytania i pomóc rozwikłać najbardziej złożone zagadnienia ubezpieczeniowe. 

 

Udział w webinarach organizowanych przez brokerów ubezpieczeniowych to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy o branży ubezpieczeniowej, produktach i usługach. Możesz dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy i rozwiązania, które pomogą Ci w optymalnym wyborze polisy. Webinary te oferują dostęp do eksperckiej wiedzy w praktyczny i wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dobry Gospodarz Unika
Błędów Ubezpieczeniowych

 

Twoja Służba Publiczna
jest Bezpieczna

 17-01-2024  godz. 11:00

 

 31-01-2024  godz. 11:00

 

    

Ten webinar powstał z myślą o Zarządcach Nieruchomości, którzy pragną uniknąć powszechnych błędów ubezpieczeniowych i maksymalizować wartość swoich polis ubezpieczeniowych. Poruszymy kwestie związane z prawidłową sumą ubezpieczenia, wyjaśnimy co w praktyce oznaczają ryzyka nazwane oraz porozmawiamy o błędach, jakie popełnili inni. Zapraszamy. 

 

Odpowiedzialność majątkowa funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa jest regulowana przez ustawę z dnia 20 stycznia 2011 roku. Ustawa ta wprowadza zasady, które zobowiązują funkcjonariuszy publicznych do ponoszenia odpowiedzialności za wszelkie działania lub zaniechania, które prowadzą do rażącego naruszenia prawa. Zapraszamy.

     

 

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...