Artykuły

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 22 wrzesień 2014

3 mln odszkodowania!

3 mln odszkodowania!

3 mln odszkodowania uzyskała poszkodowana w postepowaniu odwoławczym.
Poszkodowana w wypadku komunikacyjnym (wypadek autokaru) doznała poważnych uszkodzeń ciała, w tym urazu kręgosłupa. Ubezpieczyciel w procesie likwidacji szkód wypłacił poszkodowanej kwotę 60 tyś. zł uznając sprawę za zamkniętą.

Dopiero przekazanie sprawy profesjonaliście spowodowało wznowienie likwidacji szkody, która zakończyła się wygranym procesem sądowym – poszkodowana otrzymała blisko 3 mln zł.
Obecnie jest to jedno z najwyższych przyznanych odszkodowań za jedno zdarzenie!
                               
 
W postępowaniu odwoławczym można uzyskać znacznie wyższe odszkodowanie niż pierwotnie zaproponuje ubezpieczyciel.
Polska Kancelaria Brokerska w razie wystąpienia zdarzenia zapewni profesjonalną likwidację szkód i dochodzenie należnego odszkodowania.
Pomoc profesjonalnej kancelarii brokerskiej wpływa na wielkość samego roszczenia dotyczącego uszkodzenia ciała, ale również umożliwi rozszerzenie roszczeń np. o zwrot wszelkich kosztów jakie poszkodowany poniósł w związku z wypadkiem jak np. zakup specjalistycznego sprzętu medycznego czy choćby o rentę na zwiększone wydatki (rehabilitację, odpowiednią dietę itp.)
Przekazując sprawę profesjonaliście uzyskuje się pomoc w walce o swoje prawa i godziwe odszkodowanie za szkody fizyczne, psychiczne i materialne.

Baza wiedzy

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...