Artykuły

Zawsze po Twojej stronie
wtorek, 20 wrzesień 2022

Tajniki sukcesu biznesowego przy współpracy z brokerem

Tajniki sukcesu biznesowego przy współpracy z brokerem

Świat pędzi, a my wraz z nim, dlatego jako dalekowzroczny przedsiębiorca powinieneś korzystać z innowacyjnych technologii w zakresie ubezpieczeń. Dlaczego?

Po pierwsze działasz wtedy szybciej, sprawniej, zyskujesz szczegółową analizę ryzyk i otrzymujesz rozwiązania, które dopasowujesz do aktualnych potrzeb. Jednym słowem zyskujesz trwałą przewagę wśród konkurencji. „Czas to pieniądz” – jak powiedział Benjamin Franklin jest bezcenny, dlatego trzeba go szanować.

Innowacje technologiczne, w tym sztuczna inteligencja (AI) to rozwiązania, które w przyszłości pozwolą zachować dynamikę wzrostu Twojej firmie. W Polskiej Kancelarii Brokerskiej już od dawna mocno stawiamy na innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz analitykę danych. Jaką przewagę zyskujesz współpracując z PKB?

AI Sztuczna Inteligencja – precyzja w analizie Twoich potrzeb.

W obszarze analizy danych od Klienta wspiera nas AI pełniąca funkcję Asystenta Procesu Biznesowego. Dzięki niemu proces wdrożenia, analizy Twoich potrzeb oraz harmonogram działań jest w pełni zoptymalizowany, szybki i precyzyjny. Otrzymujesz w pełni dedykowaną ofertę poprzedzoną szczegółową penetracją rynku ubezpieczeń oraz dostęp do zniżek. Zyskujesz pewność, że nie staniesz się ofiarą żadnych wyłączeń w OWU i otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Aplikacja EasyClaim – unikasz wygórowanych roszczeń osób trzecich.

W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych wspomaga Cię EasyClaim, to tzw."szybka ścieżka" w procesie wyceny szkody spowodowanej przez Ciebie lub osoby trzecie. W przypadku, gdy Twój kierowca jest sprawcą szkody, EasyClaim pozwoli Ci uniknąć zawyżonych roszczeń i poprowadzi Twojego kierowcę krok po kroku podczas szkody, która jest dla wielu sytuacją stresową.

Z drugiej strony, jeśli sam spowodujesz wypadek, to dzięki EasyClaim zyskasz czas i oszczędzisz pieniądze, w jaki sposób? Informacje i zdjęcia uszkodzeń przesyłasz za pomocą smartfona. Czas potrzebny na wycenę zostaje skrócony z kilku dni do kilku godzin. Proste, prawda?

Czujniki IoT – minimalizujesz ryzyko wypadków.

Wdrożyliśmy pionierski projekt wspierający zarządzenie ryzykiem w rozmaitych pomieszczeniach i budynkach. Montowane tam czujniki IoT monitorują temperaturę, dźwięki i wibracje urządzeń, a następnie informują o zagrożeniu przed jego wystąpieniem. Przykładem może być pożar spowodowany wadliwym transformatorem czy przegrzanie instalacji w budynku mieszkaniowym. A nawet rozwijająca się choroba roju pszczół w ulu! Z nami zadziałasz prewencyjnie i unikniesz tego rodzaju zagrożeń, a budżet firmowy nie zostanie drastycznie uszczuplony.

Innowacja technologiczna od lat jest elementem naszej przewagi konkurencyjnej. Pozwala wytyczać nowe kierunki i przynosić realne korzyści biznesowe. Nasz Klient ma gwarancje rzetelnego doradztwa, rekomendowania najlepszych nowatorskich rozwiązań oraz skutecznej likwidacji szkód. Działamy w myśl zasady stanowiącej filar naszej firmy: Zawsze po Twojej stronie.” – powiedział Paweł Janczak, prezes Polskiej Kancelarii Brokerskiej.

Sukces opiera się na mądrych i świadomych decyzjach. Bądź krok przed innymi. Inwestuj we współpracę z partnerem, który zapewni Ci innowacyjne narzędzia technologiczne, to zagwarantuje Ci sukces biznesowy. Jak powiedział Robert Orben: „Czas leci. To od Ciebie zależy, czy będziesz nawigatorem.”

Adrianna Strzelecka
Dyrektor Biura
Polska Kancelaria Brokerska

Baza wiedzy

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...