Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
wtorek, 20 wrzesień 2022

Najlepszy Partner w Biznesie 2022

Najlepszy Partner w Biznesie 2022

Z dumą pragniemy się podzielić informacją o otrzymaniu nominacji do nagrody miesięcznika HOME&MARKET:

NAJLEPSZY PARTNER W BIZNESIE 2022

w kategorii BROKER UBEZPIECZENIOWY

Polska Kancelaria Brokerska od ponad 20 lat oferuje na rynku ubezpieczeniowym profesjonalny serwis brokerski, który zagwarantował jej status uznanego i niekwestionowanego lidera branży.

Na co dzień PKB zarządza ryzykiem ubezpieczeniowym tysięcy firm z różnych sektorów gospodarki. Jest uznanym pośrednikiem wśród zarządców nieruchomości, przedstawicieli sektora publicznego, transportu czy przemysłu, głównie za sprawą rzetelnego doradztwa, wszechstronnej znajomości produktów i rynku, rekomendowaniu najlepszych nowatorskich rozwiązań oraz skutecznej likwidacji szkód.

Zawsze po Twojej stronie to misja PKB, którą w każdym swoim działaniu realizuje ponad stu osobowy zespół, stanowiąca kluczowy element, zarówno we współpracy z klientami, partnerami, jak i w relacjach wewnątrz organizacji. Dzięki progresywnemu zarządzaniu firmą, Polska Kancelaria Brokerska dzisiaj może pochwalić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami, m. in. I miejsce w Rankingu Brokerów z polskim kapitałem, czy też prestiżowym tytułem Rekina "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" przyznanym pięciokrotnie.

Ponadto PKB dysponuje nowoczesnymi systemami IT w zakresie oceny ryzyka, wprowadzając elastyczność i szybkość do współpracy z towarzystwami ubezpieczeń i klientami. Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają nam harmonijnie rozwijać produkty i spełniać oczekiwania zarówno wobec klientów ochrony jak i dostawców pokrycia ubezpieczeniowego.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...