Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 03 marzec 2014

Nowa siedziba Polskiej Kancelarii Brokerskiej

Nowa siedziba Polskiej Kancelarii Brokerskiej

W związku z naszym dalszym rozwojem z przyjemnością informujemy, iż powiększający się zespół brokerów ubezpieczeniowych Polskiej Kancelarii Brokerskiej od 1 marca 2014 r. ma nowe biuro.

Wzmocniliśmy osobowo dotychczasowe Wydziały Doradcze, a także utworzyliśmy nowy wydział – realizujący działania w zakresie business assurance, odpowiedzialny za międzynarodowe rozwiązanie BASS, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest nasza Kancelaria.

Nasza nowa siedziba mieści się w prestiżowym budynku w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Św. Mikołaja 7. Budynek Renaissance Business Centre, w którym od marca mieści się siedziba Polskiej Kancelarii Brokerskiej to najbardziej rozpoznawalna elewacja w centrum miasta. Umiejscowienie siedziby w tak nowoczesnym biurowcu w historycznym i biznesowym sercu miasta, zaledwie 80 m od wrocławskiego rynku odzwierciedla nasze doświadczenie i nowoczesność.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...