Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

poniedziałek, 24 sierpień 2015

Nagroda dla PKB!

Nagroda dla PKB!

Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce przyznało Polskiej Kancelarii Brokerskiej tytuł Brokera Aktywnego Społecznie.

 

Nagroda ta jest pochwałą nowej inicjatywy Polskiej Kancelarii Brokerskiej jaką było zorganizowanie Otwartego Dnia Doradczego Brokera.

Stowarzyszenie podkreśla, że akcje tego rodzaju promują usługę profesjonalnej usługi brokera ubezpieczeniowego często niedostępną dla średnich i małych przedsiębiorców z uwagi na wysoki koszt fachowej porady.

W ten sposób każdy kto zadzwonił po poradę do naszej Kancelarii uzyskał fachową pomoc w zakresie kształtowania się ryzyka i zasad odpowiedzialności. Program prowadzony byłw myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” – czyli jak się ubezpieczyć, żeby otrzymać odszkodowanie i gdzie kształtuje się granica odpowiedzialności.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...