Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

poniedziałek, 18 grudzień 2017

Broker ubezpieczeniowy od biurka do biurowca

Broker ubezpieczeniowy od biurka do biurowca

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami i siedmioma rzekami pracowało siedmioro krasnali, którzy niestrudzenie dbali o mieszkańców swojej krainy… Nie, to nie będzie bajka.

To krótka historia o tym, dlaczego „Zawsze po Twojej stronie” to spełniona obietnica i gwarancja profesjonalnej obsługi brokera ubezpieczeniowego. Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. od kilkunastu lat pracuje na sukces zarówno swój,  jak i swoich Klientów. Wartości jakie reprezentuje marka i które niesie ze sobą serwis brokerski: wiedza, doświadczenie, oszczędność czasu, precyzja, optymalizacja, nowoczesność, nie pozwalają nam stać w miejscu, dosłownie i w przenośni – mierzymy wysoko, coraz wyżej. 

Kilka lat temu wystarczało nam jedno biurko, z biegiem czasu, gdy działalność nabierała tempa - małe biuro, dzisiaj jako silny zespół, z dumą opuszczamy jeden z bardziej prestiżowych biurowców Wrocławia i stawiamy dwa solidne kroki naprzód, choć niedaleko.

Był Św. Mikołaj przyszedł czas na Św. Antoniego. Na nową siedzibę Kancelarii wybraliśmy nowoczesny kompleks biurowo-kulturalny Wratislavia Tower, położony w Dzielnicy Czterech Wyznań przy ul. Św. Antoniego 7, zaledwie 300 m od wrocławskiego Rynku, niedaleko Narodowego Forum Muzyki oraz pasażu Pokoyhof - prestiżowego i modnego centrum kultury, biznesu i rozrywki. To miejsce perspektywiczne, korespondujące z marką PKB. Notabene nie bez kozery nowe biuro PKB znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu kinowego „Nowe Horyzonty”. Wzmocniliśmy kadrę, stawiamy na rozwój - potrzebowaliśmy więcej przestrzeni, aby zagwarantować Państwu komfort współpracy poprzez dostęp do nowych rozwiązań, nad którymi  konsekwentnie pracujemy. 

Czy w osiąganiu sukcesu pomogło nam 7 krasnoludków, w końcu Wrocław, to miasto Krasnali. Nie, ale  faktem jest, że „siódemka” towarzyszy nam nieprzerywanie od wielu lat - to liczba przypisywana perfekcjonistom i dążącym do mistrzostwa, a my to właśnie każdego dnia staramy się robić - pracujemy nad najlepszymi rozwiązaniami chroniącymi zarówno klientów, jak i ich biznes.

PKB Zawsze po Twojej stronie.  

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...