Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

czwartek, 14 czerwiec 2018

Mamy kolejne medale!

Mamy kolejne medale!

Nasi Brokerzy dowiedli, że są w formie - obie drużyny  reprezentujące barwy Polskiej Kancelarii Brokerskiej Sp. z o.o., podczas kolejnej edycji Biegu Firmowego, odniosły pełen sukces w swoich sztafetach. Wystartowali, dobiegli do mety, poprawili swoje czasy w biegu na 5 km, i wrócili do domu z medalami. BRAWO!!!

Siła, integracja, wsparcie, pomoc, dobra zabawa, czyli wszystko co niesie za sobą medal, który dumnie dzierżyli wszyscy uczestnicy tegorocznego Biegu Firmowego. To inicjatywa zdecydowanie na laury dla tych, w których drzemie duch walki o indywidualne sportowe cele, ale przede wszystkim o  podopiecznych Fundacji Everest. Jak pokazuje frekwencja drużyn, z roku na rok Firmowych Biegaczy i kibiców przybywa, dzięki czemu impreza wpisuje się w jedną z bardziej prestiżowych wydarzeń sportowych dolnośląskich przedsiębiorców.

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...