Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

czwartek, 13 czerwiec 2019

PKB bije rekordy w Biegu Firmowym!

PKB bije rekordy w Biegu Firmowym!

Wyścig o najszybszą firmę we Wrocławiu zakończony! Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o., która utożsamia się z wartościami, celem i ideą, jakie niesie za sobą to przedsięwzięcie, po raz kolejny wzięła udział w Biegu Firmowym!

Bieg Firmowy jest to coroczna fantastyczna inicjatywa charytatywna, która promuje zdrowy i dynamiczny styl życia oraz daje możliwość integracji w środowisku zawodowym poprzez wspólną aktywność fizyczną. Brokerów PKB nigdy nie opuszcza duch walki. Każdego roku bardzo ambitnie podchodzą, zarówno do treningów, jak i samego wyścigu, a efektem ich wielkiego zaangażowania są pobite indywidualne oraz drużynowe rekordy. Wspieramy szczytną inicjatywę, świetnie się bawimy i dzielimy pozytywną energią z innymi uczestnikami i kibicami.

Sportowe święto jest ważne dla Polskiej Kancelarii Brokerskiej, więc na pewno spotkamy się za rok!

 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...