Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

wtorek, 16 kwiecień 2013

Polska Kancelaria Brokerska w dyskusji z ministrem Piotrem Styczniem

Polska Kancelaria Brokerska w dyskusji z ministrem Piotrem Styczniem

Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach budzi wiele kontrowersji, także wokół interpretacji sposobu jej stosowania.

Z tego też powodu, istnieje znaczne ryzyko narażenia się na odpowiedzialność z tytułu jej nieprawidłowego stosowania. O kluczowych zagadnieniach ustawy dyskutowali uczestnicy II Forum dla Zarządców – wśród nich PKB (jako broker) oraz minister Piotr Styczeń.

16 kwietnia w warszawskim hotelu Radisson Blu odbyło się II  Forum Zarządców, nad którym patronat objęła Polska Federacja Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości. Minister Piotr Styczeń z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej przekonywał zebranych, że zmiany prowadzą do racjonalnej gospodarki odpadami i dbałości o środowisko. Niestety, oprócz słusznych idei istnieje wiele zastrzeżeń co do rozliczenia opłat za wywóz odpadów i odpowiedzialności za gospodarkę nimi, a także w kwestii ochrony praw lokatora. Polska Kancelaria Brokerska wypowiedziała się jednoznacznie: -  Właściwie skonstruowana polisa odpowiedzialności cywilnej może okazać się skutecznym rozwiązaniem, chroniącym podmioty przed konsekwencjami problematycznej „ustawy śmieciowej” – powiedział Prezes PKB, Paweł Janczak, jeden z gości Forum.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...