Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

sobota, 16 maj 2015

Udział PKB w biegu charytatywnym

Udział PKB w biegu charytatywnym

Jesteśmy przekonani, że sport to zdrowie. Tym razem pobiegliśmy dla  9-letniej Wiktorii. Polska Kancelaria Brokerska po raz drugi wzięła udział w charytatywnym „Biegu Firmowym”, który odbył się 16 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

W tym roku wzmocniliśmy składy, wystawiając 2 reprezentacje. Drużna „The best Brokeres”, w skład której weszli panowie z Polskiej Kancelarii Brokerskiej, okazała się prawie the best, natomiast dla drużyny „Daleko jeszcze?” nie było aż tak daleko do mety, bo jej członkowie dobiegli z całkiem niezłym czasem. Biegaczy poza liczną rzeszą kibiców-kolegów z pracy dopingowała pogoda, która w tym roku nie zawiodła. 
Cieszymy się, że możemy brać udział w akcjach łączących zdrową rywalizację ze szlachetnym celem. Każdego dnia stawiamy sobie wyzwania i zawsze wiemy jak skutecznie i szybko dobiec do celu.
Do zobaczenia za rok, na starcie i na mecie.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...