Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

piątek, 26 maj 2023

XXV Kongres Brokerów

XXV Kongres Brokerów

W dniach 24-26 maj odbyła się już 25 odsłona corocznego festiwalu wiedzy i kontaktów z branży brokerskiej, czyli Kongres Brokerów.

Tym razem tematem przewodnim było hasło „Razem osobno”, niby sprzeczne, a jednak takie prawdziwe… 

Jak co roku, nie mogło na nim zabraknąć ekspertów Polskiej Kancelarii Brokerskiej. Zawsze chętnie dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i umacniamy relacje w naszej branży. Bo przecież to my - brokerzy, jesteśmy sercem i duszą tego biznesu. Rozdzielamy wiedzę i doświadczenia jak nauczyciele, umacniamy relacje jak dyplomaci, a przede wszystkim służymy jak przyjaciele. Dla nas, Kongres Brokerów to nie tylko miejsce spotkań, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie wspólnie kształtujemy dobre praktyki w środowisku.

Dlaczego? Ponieważ tam, gdzie jest wolność, ludzie działają odważnie, przekraczają granice swoich możliwości i otwierają się na nowe. Dlatego zwróciliśmy szczególną uwagę na Debatę Brokerską "Między współpracą a konkurencją", która toczyła się później także w kuluarach. 

Za nami 3 dni pełne inspirujących prelekcji, dyskusji i warsztatów. To była niepowtarzalna okazja, aby spotkać się w jednym miejscu z przedstawicielami naszej branży, nawiązać nowe kontakty oraz zdobyć wiedzę, która pozwoli jeszcze lepiej służyć naszym Klientom. Bo przecież nasze motto, które kieruje nami już od 20 lat, brzmi: "Zawsze po Twojej stronie".

Dziękujemy za te spotkania, seminaria i wykłady, które napełniają nas energią na kolejny rok. To było wspaniałe doświadczenie, które z niecierpliwością oczekujemy powtórzyć za rok. Do zobaczenia!

 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...