Serwis Brokerski

Zawsze po Twojej stronie

Serwis brokerski

Dzięki transferowi ryzyk na rynek ubezpieczeń i reasekuracji, Polska Kancelaria Brokerska zapewnia naszym Klientom największą skuteczność rozwiązań ubezpieczeniowych przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Jako broker ubezpieczeniowy kierujemy się misją Zawsze po Twojej stronie.

W celu opracowania dokładnie dopasowanego do Państwa potrzeb rozwiązania, proponujemy przeprowadzenie następujących etapów czynności brokerskich:

  •  Analiza ryzyk
  •  Analiza dotychczasowej ochrony ubezpieczeniowej
  •  Zaproponowanie najkorzystniejszych rozwiązań z rynku ubezpieczeń
  •  Monitoring szkodowy
  •  Sporządzanie raportów
Polska Kancelaria Brokerska pełniąc czynności brokerskie, wspiera Twój biznes. Dostarczamy nowych wartości. Budujemy lojalność i zwiększamy sukces sprzedaży.

W roku 2010 opracowaliśmy rozwiązanie prawno-ubezpieczeniowe i wdrożyliśmy platformę IT do jego obsługi, zapewniając naszym Klientom oczekującym rozwiązań wspierających sprzedaż i lojalność do własnej marki poprzez wykorzystanie produktów ubezpieczeniowych bezkonkurencyjną mobilność we wdrożeniu rozwiązań, elastyczność i wysokie zyski.

PKB wynegocjowało korzystne rozwiązania ubezpieczeniowe z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, obecnymi na polskim rynku.

Dzięki silnej pozycji Polskiej Kancelarii Brokerskiej jako brokera oraz długoletniej współpracy z największymi graczami, możemy zaoferować grupom zawodowym, organizacjom zrzeszającym wolne zawody, stowarzyszeniom, etc. najciekawsze produkty ubezpieczeniowe, dopasowane do specyfiki ryzyk, występujących w danym zawodzie. Polska Kancelaria Brokerska realizując misję "Zawsze po Twojej Stronie" dostracza dla wolnych zawodów autorskie rozwiązania znacznie korzystniejsze od ogólnie dostępnych na rynku.

Polska Kancelaria Brokerska zarówno dla sektora energetycznego jak i dla innych przedsiębiorstw użyteczności publicznej, jako doświadczony broker oferuje programy ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb, które mogą zostać wzbogacone o ubezpieczenia:
  •  pogodowe
  •  zanieczyszczenia  środowiska
  •  produkty dedykowane energii odnawialnej
Dzięki synergii działających w ramach PKB rozwiązań, oferujemy szeroką gamę produktów i usług brokerskich dla wszystkich podmiotów, działających w sektorze motoryzacyjnym.

Zapewniamy dystrybucję pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych, indywidualne programy Assistance, skuteczną likwidację szkód, aktywne wsparcie brokera ubezpieczeniowego na każdym etapie współpracy.

Polska Kancelaria Brokerka wspiera przemysł górniczy, posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego sektora gospodarki, świadomi jesteśmy zagadnień i specyfiki ryzyk występujących górnictwie, zapewniając ubezpieczenie mienia podziemnego jak i na powierzchni.

Jako broker realnie definiujemy ryzyka i gwarantujemy szeroki zakres ochrony, zapewniając aktywny dostęp do rynku ubezpieczeniowego. Kompleksowo likwidujemy szkody.

Serwis brokerski

Nasz serwis brokerski obejmuje szereg działań mających na celu ochronę ubezpieczeniową naszych klientów.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...