Serwis Brokerski

Zawsze po Twojej stronie
Broker ubezpieczeniowy, cieszący się ponad 15-letnim doświadczeniem. Dogłębna znajomość rynku polskich ubezpieczeń pozwala nam zaproponować naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich.

Za nadrzędny cel stawiamy sobie reprezentowanie interesów i dobra Klientów, dlatego w naszym działaniu szczególnie duży nacisk kładziemy na rzetelność, jakość wykonywanej obsługi oraz roli brokera, zarówno w trakcie procesu zawierania umowy jak i na etapie likwidacji szkód. Kierujemy się naszym mottem: Zawsze po Twojej stronie.

Brokerskie korzenie naszej działalności sięgają roku 1994, kiedy to wkroczyliśmy na polski rynek ubezpieczeń i rozpoczęliśmy świadczenie usług dla naszych pierwszych Klientów.

W ciągu 20 lat wykonaliśmy ogromną pracę na rynku usług brokerskich w postaci tysięcy obsłużonych klientów, wykonanych rozmów, wynegocjowanych umów, przeprowadzonych konferencji, tysięcy wydanych polis, zlikwidowanych szkód. Zostaliśmy docenieni przez organizacje i wyróżnieni licznymi nagrodami.

Od początku prowadzonych działań brokerskich, za główny cel stawialiśmy sobie spełnianie potrzeb i oczekiwań Klienta na jak najwyższym poziomie, a dziś - jako doświadczony broker, możemy poszczycić się faktem, że ponad 80% naszych Partnerów ceni sobie długoterminową wieloletnią historię wspólnej pracy. Dziękujemy Państwu za zaufanie, czujemy się zobowiązani nigdy go nie zawieść.

Od 2012 roku zlecamy prowadzenie badań ankietowych mających na celu poznanie opinii naszych Partnerów nt. Kancelarii i oczekiwań jakie powinniśmy spełniać.

Stosowane profesjonalne metody badawcze pozwalają nam nie tylko zgłębiać informacje o tym jak wygląda nasza usługa teraz, ale przede wszystkim o tym, jak Państwo chcielibyście aby wyglądała. To nasi Klienci pomagają nam się zmieniać, za co Państwu bardzo dziękujemy.
Ostatnie badania ankietowe pozwoliły nam uzyskać niezwykle istotne informacje na temat wizerunku, roli brokera jako doradcy oraz jakości naszej obsługi. Poniżej prezentujemy wyniki, z których jesteśmy niezwykle dumni.

Czesław Janczak - Prezes Zarządu

posiada 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych i zarządczych w obszarze ubezpieczeniowym i prawnym, w tym jako Prezes Zarządu i jako Dyrektor Finansowy. 

Dotychczas pełnione przez niego funkcje oraz sukcesy zawodowe potwierdzają, że jest on w stanie zapewnić najwyższy standard usług zabezpieczający w sposób pełny interes ubezpieczających, ubezpieczonych i uprawnionych z umów ubezpieczenia. 

Doświadczony ekspert w dziedzinach rachunkowości, finansów i ekonomii, których znajomość pozwala mu na racjonalne i bezpieczne pełnienie funkcji członka zarządu.

Wojciech Bednarek - Wiceprezes Zarządu, broker ubezpieczeniowy

ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie finansowym i ubezpieczeniowym, zdobyte w wiodących instytucjach bankowych i doradztwa finansowego.

Wieloletnią praktykę w branży finansowo-ubezpieczeniowej zdobywał w największych firmach doradczych w Polsce na stanowiskach zarządczych.

Doskonale wie jak zdobytą wiedzę przełożyć w praktykę. Wśród klientów Kancelarii cieszy się ogromnym zaufaniem przede wszystkim ze względu na profesjonalizm, konsekwencję i doskonałe wyczucie ich potrzeb.

Kompetencje menadżerskie z sukcesem wykorzystuje na stanowisku członka zarządu, reprezentując na najwyższym poziomie sprawy Kancelarii pod względem efektywności i rzetelności zarządzania oraz zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Ambasador misji Polskiej Kancelarii Brokerskiej: Zawsze po Twojej stronie, w każdym swoim działaniu. 

Paweł Janczak - Pełnomocnik Zarządu, broker ubezpieczeniowy 

Humanista z analitycznym umysłem. Teoretycznie - fuzja nie do pogodzenia, w zawodowej praktyce – kilkanaście lat owocnych doświadczeń na rynku, stale rosnące grono Klientów i ciągły, dynamiczny rozwój Spółki.

Świetny organizator i strateg. Nigdy nie zwalnia tempa, a otaczający Go ludzie zastanawiają się czy Jego doba też ma 24 godziny? Przez wiele lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu PKB. 

Broker ubezpieczeniowy od 1997 roku. Od 15 lat z powodzeniem prowadzi sprawy Polskiej Kancelarii Brokerskiej.

 

Dogłębna znajomość rynku polskich ubezpieczeń pozwala nam zaproponować naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie, co w połączeniu z wyobraźnią, wiedzą techniczną i prawną pozwala nam prawidłowo zabezpieczać ryzyko ubezpieczeniowe, a także skutecznie uzyskać odszkodowanie.

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...