Aktualności

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 26 czerwiec 2017

PKB - broker ubezpieczeniowy doradza Zarządcom Nieruchomości podczas II Konferencji PFSZN -CEPI

PKB - broker ubezpieczeniowy doradza Zarządcom Nieruchomości podczas II Konferencji PFSZN -CEPI

Wakacje właśnie się rozpoczęły.  Wiele osób pakuje już bagaże i wyjeżdża na zasłużony odpoczynek do polskich nadmorskich kurortów. My również pokusiliśmy się o ten kierunek , ale trochę w innym celu.

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. to broker Ubezpieczeniowy znany z aktywnego uczestnictwa w konferencjach. Tym razem odwiedziliśmy Gdańsk podczas II Konferencji PFSZN – CEPI skierowanej m.in. do zarządców i administratorów nieruchomości oraz innych przedstawicieli branży zarządzania nieruchomościami. Europejskie Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomości CEPI na stronie wydarzenia zapewniło uczestników o udziale najlepszych wykładowców, fachowców i praktyków w zakresie tematyki konferencji, stąd też nasz udział w wydarzeniu. Wychodzimy z założenia, że o problemach trzeba rozmawiać, a wątpliwości rozwiewać, dlatego naszą obecność zaznaczyliśmy wykładem na temat korzyści płynących dla Zarządców Nieruchomości z dedykowanych rozwiązań dla Wspólnot Mieszkaniowych tym samym, odpowiadając na pytanie, jak możemy im pomóc. PKB Zawsze po Twojej stronie. 

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...