Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

czwartek, 25 maj 2017

Przedstawiciele Polskiej Kancelarii Brokerskiej obecni na XX Kongresie Brokerów

Przedstawiciele Polskiej Kancelarii Brokerskiej obecni na XX Kongresie Brokerów

Trwa XX Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych w Mikołajkach. Tegoroczne spotkanie przebiega pod hasłem: 25 lat razem w służbie klienta. Temat jest bliski naszej misji, naszemu motto: „Zawsze po Twojej stronie”, którego nieustannie od 15 lat klienci Polskiej Kancelarii Brokerskiej Sp. z o.o. doświadczają we współpracy. Prezes Polskiej Kancelarii Brokerskiej Sp. z o.o. wraz z brokerami reprezentującymi naszą firmę uczestniczą w wydarzeniu jako zaproszeni goście.

Do Hotelu Gołębiewski, położonego w pięknej scenerii malowniczych mazurskich jezior, przyjechało ponad 500 brokerów ubezpieczeniowych z całej Polski, a także przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych i firm wspierających. Zebrani goście aktywnie uczestniczą w przygotowanych prelekcjach na topowe tematy branży ubezpieczeniowej np. ubezpieczenie dronów. Chętnie korzystają również z rozrywkowej części programu m.in. koncertu Kamila Bednarka, wystąpienia Piotra Bałtroczyka - znanego satyryka oraz atrakcji takich jak rejs statkiem po Jeziorze Mikołajewskim i Jeziorze Śniardwy. Nie zapominajmy jednak, że Kongres to nie tylko czas na świętowanie, podsumowanie, podziękowania i wręczenie laurów. To także przestrzeń do debat, rozmów o tym co za nami, a co jeszcze przed nami brokerami, o perspektywach związanych z nową ustawą o dystrybucji ubezpieczeń, o pracy jaką należy wykonać, aby rynek funkcjonował jeszcze lepiej mimo wyzwań jakie stawia przed jego uczestnikami. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...