Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

środa, 24 maj 2017

Medale dla Polskiej Kancelarii Brokerskiej

Medale dla Polskiej Kancelarii Brokerskiej

W sobotę 20 maja na wrocławskim Stadionie Olimpijskim team brokerów Polskiej Kancelarii Brokerskiej wziął udział w sztafecie - 5 uczestników contra 5 km do pokonania truchtem, sprintem bądź spacerem. Nie technika, a cel wiódł prym nad tym wydarzeniem – pomoc dzieciom chorym, niepełnosprawnym, wymagającym kosztownej rehabilitacji, sprzętu medycznego oraz opieki specjalistów – podopiecznym fundacji Everest

Mimo braku słońca nie zabrakło energii skumulowanej w 6000 tysiącach uczestników gotowych do biegu. Bieg firmowy to impreza sportowa, która ma nie tylko pomagać, ale również integrować pracowników wrocławskich i dolnośląskich firm. Organizatorzy zadbali również o strefę kibiców. Biegaczom kibicowały rodziny oraz koleżanki i koledzy z pracy, korzystając z uroków miejsca otoczonego przyrodą podczas pikniku, na którym nie zabrało atrakcji dla dzieci. To prospołeczna akcja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego jesteśmy dumni, że możemy być jej częścią.
Jest medal, jest uśmiech, jest satysfakcja i motywacja do tego żeby za rok również wystartować w charytatywnym Biegu Firmowym, który od samego początku Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. wspiera swoim udziałem. Nam udało się poprawić czasy z poprzedniego roku i na tym nie poprzestaniemy, kolejny rok treningów przed nami.
Do zobaczenia za rok na Biegu Firmowym.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...