Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

poniedziałek, 26 czerwiec 2017

PKB - broker ubezpieczeniowy doradza Zarządcom Nieruchomości podczas II Konferencji PFSZN -CEPI

PKB - broker ubezpieczeniowy doradza Zarządcom Nieruchomości podczas II Konferencji PFSZN -CEPI

Wakacje właśnie się rozpoczęły.  Wiele osób pakuje już bagaże i wyjeżdża na zasłużony odpoczynek do polskich nadmorskich kurortów. My również pokusiliśmy się o ten kierunek , ale trochę w innym celu.

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. to broker Ubezpieczeniowy znany z aktywnego uczestnictwa w konferencjach. Tym razem odwiedziliśmy Gdańsk podczas II Konferencji PFSZN – CEPI skierowanej m.in. do zarządców i administratorów nieruchomości oraz innych przedstawicieli branży zarządzania nieruchomościami. Europejskie Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomości CEPI na stronie wydarzenia zapewniło uczestników o udziale najlepszych wykładowców, fachowców i praktyków w zakresie tematyki konferencji, stąd też nasz udział w wydarzeniu. Wychodzimy z założenia, że o problemach trzeba rozmawiać, a wątpliwości rozwiewać, dlatego naszą obecność zaznaczyliśmy wykładem na temat korzyści płynących dla Zarządców Nieruchomości z dedykowanych rozwiązań dla Wspólnot Mieszkaniowych tym samym, odpowiadając na pytanie, jak możemy im pomóc. PKB Zawsze po Twojej stronie. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...