Aktualności

Zawsze po Twojej stronie

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie

piątek, 13 styczeń 2023

XIII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości w Warszawie

XIII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości w Warszawie

 Redakcja miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” po raz kolejny zorganizowała prestiżowy Kongres dla Zarządców Nieruchomości.

Tym razem 12 stycznia 2023 r. uczestnicy zostali zaproszeni do Centrum Konferencyjnego WEST GATE w Warszawie. To tętniące życiem miasto, które posiada nie tylko nowoczesne biura tworzące polski Manhattan, ale również dzielnice z pięknymi starymi kamienicami, gdzie czas się zatrzymał. Mamy nadzieję, że uczestnicy znaleźli chwilę, aby poznać zakamarki tej urokliwej metropolii.

Wracając do meritum, obecna sytuacja gospodarcza stawia przed Zarządcami Nieruchomości coraz większe wyzwania. W tym kontekście zostało zorganizowane spotkanie, na którym poruszone zostały zasadnicze kwestie w czterech blokach tematycznych: prawo, technika, zarządzanie oraz finanse. Polecamy artykuł W czasach inflacji dobry gospodarz unika błędów ubezpieczeniowych.

Nie zabrakło również treści dotyczących technicznych aspektów bezpieczeństwa związanych z samochodami elektrycznymi. Tematy tego rodzaju ostatnimi czasy są często i szeroko podejmowane przez media. Wszystkie wykłady cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i tworzyły atmosferę do konstruktywnych dyskusji w czasie przerw kawowych.

Jak wiadomo praca Zarządcy Nieruchomości to nieustanna dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych, identyfikacja usterek i awarii. To również optymalizacja kosztów wspólnoty mieszkaniowej oraz zwiększanie jej wartości poprzez właściwy nadzór techniczny i remonty. Wszystkie decyzje oraz czynności związane ze sferą finansową podejmowane są z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców.

Wspólnota z punktu widzenia ryzyka ubezpieczeniowego skupia w sobie zatem mnogość interesów: części wspólnych, lokali mieszkalnych, użytkowych, zarządu wspólnoty mieszkaniowej. Mając na względzie te kwestie zaproponowaliśmy jako prelegenci wykład naszego eksperta Wojciecha Bednarka pt. Jak zwiększyć satysfakcję wspólnot mieszkaniowych ze współpracy z zarządcą nieruchomości w kontekście procesów ubezpieczeniowo-likwidacyjnych. Więcej na ten temat w artykule: Czy zarządca nieruchomości powinien korzystać z obsługi brokera?

Poruszony przez nas temat wzbudził duże zainteresowanie na sali, jak również podczas kolejnej przerwy. Cieszymy się, że dyskusjom przy naszym stoisku nie było końca, obiecujemy wrócić ponownie z materiałem i uwzględnić w nim wiele odpowiedzi na Państwa pytania. Po raz kolejny dowiedliśmy, że filarem naszej firmy jest motto: Zawsze po Twojej stronie. Nasze doświadczenie pokazuje, że Zarządcy Nieruchomości, którzy zdecydowali się zaufać Polskiej Kancelarii Brokerskiej nie spotykają się z problemem błędów w ochronie ubezpieczeniowej, dlaczego? Odpowiedz jest prosta, broker ubezpieczeniowy odpowiada prawnie za swoje działania doradcze względem Klienta, dlatego zależy mu na zapewnieniu mu realnej i pełnej ochrony ubezpieczeniowej możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kongres to nie tylko wiedza merytoryczna, wymiana doświadczeń, ale również zabawa. Dlatego zaproponowaliśmy uczestnikom udział w naszej grze „Kraina Zdarzeń”, której finałem było losowanie atrakcyjnych nagród. Krótko mówiąc było bardzo wesoło, energetycznie, a niekiedy wyjątkowo zaskakująco.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, prelegentom za wartościowe merytoryczne treści, organizatorom za profesjonalizm i możliwość spotkania w wyjątkowej atmosferze. Czekamy z niecierpliwością na kolejny Kongres dla Zarządców Nieruchomości.

    

   

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doradcy pomogą podjąć właściwą decyzję
dotyczącą optymalnej formy ubezpieczenia, dopasowanej do różnych potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą

Dla naszych klientów pracujemy na pełnych obrotach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wyobraźni i znajomości wiemy czym jest ryzyko ubezpieczeniowe, wiemy jak się przed nim zabezpieczyć, a koniec końców, wiemy jak zlikwidować szkodę powstałą na jego skutek. W kwestii ubezpieczeń nie mogłeś trafić lepiej.

Oliwia Żak

Doradca klienta

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...