Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 17 sierpień 2015

Polska Kancelaria Brokerska Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dogłębna znajomość rynku polskich ubezpieczeń pozwala nam zaproponować naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie, co w połączeniu z wyobraźnią, wiedzą techniczną i prawną pozwala nam prawidłowo zabezpieczać ryzyko ubezpieczeniowe, a także skutecznie uzyskać odszkodowanie.

Dogłębna znajomość rynku polskich ubezpieczeń pozwala nam zaproponować naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich.

W relacjach z Kontrahentami jako profesjonalny broker ubezpieczeniowy stosujemy normy opracowane przez Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych w Polsce, czyniąc z Kodeksu Dobrych Praktyk Brokerskich załącznik nr 2 do umowy serwisu brokerskiego, tym samym umożliwiając stosowanie ścieżki postępowania polubownego określoną Kodeksem Dobrych Praktyk Brokerskich, a także poddając zarówno siebie, jak i warunki wykonywania umowy serwisu brokerskiego pod ocenę Komisji Etyki. Stanowi to dodatkowe gwarancje prawidłowego działania dla każdej strony, którą obowiązuje umowa brokerska.

Jako licencjonowany broker ubezpieczeniowy oraz doradca stoimy Zawsze po Twojej stronie. Co to oznacza w praktyce? "Czyny mówią głośniej niż słowa". Nasza praca to szereg czynności, od oceny szans i możliwości poprawy warunków ubezpieczenia, poprzez ocenę ryzyka, zaawansowane procesy negocjacyjne,  opracowanie programu ubezpieczeniowego, na usługach posprzedażowych kończąc. Naszym Klientom dajemy możliwość wyboru. Jakiego? Najlepszego. Przez cały czas monitorujemy rynek ubezpieczeniowy i obserwujemy zmieniające się na nim trendy, a co najważniejsze, adaptujemy nasze usługi do branżowych nowinek nie obniżając przy tym standardów obsługi. Przedstawiamy warianty wraz z rekomendacją najbardziej optymalnej ochrony ubezpieczeniowej dopasowanej do potrzeb Klienta. Decyzję podejmujesz Ty, ale z satysfakcją i spokojem, że po Twojej stronie stoi specjalista ds. ubezpieczeń przez duże „S”.  Najlepszym dowodem na to jest portfel naszych klientów oraz długoletni staż współpracy. Oferowane przez nas rozwiązania działają i są niezawodne. Nasi Ubezpieczeni przekonali się o tym na tyle, aby polecać usługi Polskiej Kancelarii Brokerskiej innym Podmiotom szukającym ochrony ubezpieczeniowej.

PKBroker to:

broker specjalista – licencjonowani brokerzy, którzy nieustannie i konsekwentnie pracuje nad sobą, podnosząc kwalifikacje na szkoleniach branżowych, coachingach.
broker – perfekcjonista - nie lekceważymy znaczenia szczegółu, na bieżąco monitorujemy zawarte polisy.
broker – strateg, negocjator -  minimalizujemy ryzyka, które Ci nie zagrażają. W czasie negocjacji obniżamy koszty. Negocjujemy warunki ochrony dostosowane do Twoich potrzeb.
e - broker -  czerpiemy z najnowszych technologii. Polisa on-line - to bardzo proste. Monitorujesz zawarte polisy, zgłaszasz szkody – obsługa na miarę XXI wieku.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Twój pośrednik ubezpieczeniowy mówi: niemożliwe? nie da się tego ubezpieczyć? W ramach obsługi nie gwarantuje likwidacji szkód? PKB gwarantuje kompleksową obsługę ubezpieczeniową warianty dające pełną ochronę, włączenie ryzyk, które w standardowym ubezpieczeniu są wyłączone z ochrony i co dla wielu klientów kluczowe, skuteczną obsługę likwidacji szkód. Skontaktuj się z naszym managerem i sprawdź że się da.

Czytany 17329 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 sierpień 2016 08:48

Baza wiedzy

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...