Zawsze po Twojej stronie
wtorek, 18 sierpień 2015

Zarząd

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czesław Janczak - Prezes Zarządu

posiada 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych i zarządczych w obszarze ubezpieczeniowym i prawnym, w tym jako Prezes Zarządu i jako Dyrektor Finansowy. 

Dotychczas pełnione przez niego funkcje oraz sukcesy zawodowe potwierdzają, że jest on w stanie zapewnić najwyższy standard usług zabezpieczający w sposób pełny interes ubezpieczających, ubezpieczonych i uprawnionych z umów ubezpieczenia. 

Doświadczony ekspert w dziedzinach rachunkowości, finansów i ekonomii, których znajomość pozwala mu na racjonalne i bezpieczne pełnienie funkcji członka zarządu.

Wojciech Bednarek - Wiceprezes Zarządu, broker ubezpieczeniowy

ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie finansowym i ubezpieczeniowym, zdobyte w wiodących instytucjach bankowych i doradztwa finansowego.

Wieloletnią praktykę w branży finansowo-ubezpieczeniowej zdobywał w największych firmach doradczych w Polsce na stanowiskach zarządczych.

Doskonale wie jak zdobytą wiedzę przełożyć w praktykę. Wśród klientów Kancelarii cieszy się ogromnym zaufaniem przede wszystkim ze względu na profesjonalizm, konsekwencję i doskonałe wyczucie ich potrzeb.

Kompetencje menadżerskie z sukcesem wykorzystuje na stanowisku członka zarządu, reprezentując na najwyższym poziomie sprawy Kancelarii pod względem efektywności i rzetelności zarządzania oraz zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Ambasador misji Polskiej Kancelarii Brokerskiej: Zawsze po Twojej stronie, w każdym swoim działaniu. 

Paweł Janczak - Pełnomocnik Zarządu, broker ubezpieczeniowy 

Humanista z analitycznym umysłem. Teoretycznie - fuzja nie do pogodzenia, w zawodowej praktyce – kilkanaście lat owocnych doświadczeń na rynku, stale rosnące grono Klientów i ciągły, dynamiczny rozwój Spółki.

Świetny organizator i strateg. Nigdy nie zwalnia tempa, a otaczający Go ludzie zastanawiają się czy Jego doba też ma 24 godziny? Przez wiele lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu PKB. 

Broker ubezpieczeniowy od 1997 roku. Od 15 lat z powodzeniem prowadzi sprawy Polskiej Kancelarii Brokerskiej.

Czytany 18499 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 lipiec 2023 11:17

Baza wiedzy

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...