Wiedza

Zawsze po Twojej stronie
poniedziałek, 21 listopad 2022

Bordero szkodowe

Bordero szkodowe

To nic innego jak dokument rozliczeniowy reasekuracyjny, który zawiera bieżący wykaz wszelkich szkód oraz odpowiadający im udział reasekuratora.

Bordero jako tradycyjny dokument reasekuracyjny dzielimy na: składkowe i szkodowe. Każdy z nich dotyczy innej sfery rozliczeniowej w ubezpieczeniach. 

Eksperci biura brokerskiego PKB chętnie udzielą Ci wsparcia w planowaniu ryzyk ubezpieczeniowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie pozwalające nam na aranżację pokrycia koasekuracyjnego lub reasekuracyjnego. Każdego dnia nasi pracownicy łączą ze sobą partnerów ubezpieczeniowych z różnych stron świata i opracowują rozwiązania pozwalające na zabezpieczenie najbardziej wymagających ryzyk i kontraktów. Zdaj się na profesjonalistę, który szybko i efektywnie zapewni skuteczną ochronę, a jednocześnie zabezpieczy Cię przed skutkami ograniczonego dostępu do oferentów i przepłacaniem za ubezpieczenie. Zasięgnij profesjonalnej porady brokera ubezpieczeniowego Polskiej Kancelarii Brokerskiej.  

Baza wiedzy

Ten serwis używa plików cookies.
Korzystanie z tego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej...